| cocorocococo a întrebat:

Fetelor, ajutor! daca dupa ce m-am masturbat mi-a venit menstruatia inseamna ca nu mai sunt vrgina? la inceput n-a curs mult dar apoi da. funda

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Esti virgina pana la primul contact sexual (cu o alta persoana), indiferent daca himenul tau e intact sau nu. Dar daca ne intrebi acum, daca ti s-a rupt himenul sau nu, noi nu avem de unde sa stim. Doar medicul ginecolog iti poate confirma acest lucru. Noi putem doar sa ne dam cu parerea.
Personal cred, ca daca n-ai simtit nici un fel de durere in timp ce te masturbai, atunci sangele respectiv este de menstruatie, iar himenul tau a ramas intact in continuare. Deci da, esti virgina, dar nu pentru ca ai himenul intact, ci pentru ca inca n-ai intretinut relatii sexuale, intelegi?
O zi faina! Numai bine!

1 răspuns:
| liliana14 a răspuns:

Chiar daca nu iti venea ciclul tot numai erai virgina automat ce te-ai masturbatwinking