| FofoBaa a întrebat:

Heii TPU!happyDeci iar probleme cu menstruatia. Fetelor mi-a venit menstruatia luna asta pe 13 si pe 14 pe 15 nu mia mai curs nimic si pe 16 sera am vazut sange pe chilot mi-am pus un absorbant si era cam cat imi cursese pe 13.Inseamna ca se regleaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Antonia90 a răspuns:

E ceva normal. Acum probabil nu ai menstruatia regulata, abia dupa 2 ani de la data in care ti-a venit prima data o vei avea.

| Razeph a răspuns:

Interesant sa citesti asemenea intrebari pentru un baiat ca mine

| IForgotMyNameAgain a răspuns:

Nu stiu sigur ce inseamna dar asa patesc si eu de vreo 4 luni in coace. Dupa terminarea menstruatiei dupa 2-3 zile imi vine din nou, dar foarte putin.thinking

| haapyfacesmilealotforme9090 a răspuns:

Eu cred ca da. thinking adica e normal sa o ai neregulata. incearca sa nu te tot gandesti la astea. daca vezi ca inca nu ti se regleaza asteaptahappy. intr-un timp de cateva luni, sau un an ti se va reglahappy.