| SenZoru a întrebat:

O intrebare pentru fete: ce tip de baiat preferati? 1.sa fie musculos. 2.sa fie slabut 3.sa curga ranza pe el. trebuie sa alegeti una din cele 3 variante. binenteles ca majoritatea vor spune ca... putin din fiecare. dar raspunsul fiecareia trebuie sa fie clar: 1.2 sau 3. intreb fiindca observ ca majoritatea fetelor(mai ales cele care sunt intr-o relatie) prefera o varianta...hm... sa zicem o varianta mai "pufoasa".

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

1. Sa fim seriosi...carei fete nu i`ar placea sa aiba un prieten cu muschii lucrati?

35 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Ce sa curga? laughing). Eu vreau sa aiba o constitutie normala, nici prea slab no talking, dar nici vreun culturist.
Deci, sa semene a om. De preferinta mai grasut, decat prea slab.

| SweetCandy a răspuns:

2 insa nu exagerat....sa fiem okhappy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hmm.happy Aleg varianta 2winkingSlabut, dar nici prea tare laughing
In primul rand sa fie amuzant, sa se comporte bine cu mine si sa ma iubeasca big grin

| marsy a răspuns:

Slabutz... sh dragutlove struck

| JustMeFlory a răspuns:

Varianta 1 bineinteles, si daca ar mai avea si putin creier ar fi perfecthappy

| Encore a răspuns:

Vai si eu vreau o femeie cu muschi :X eventual sa faca box laughing

| lostcontrol12 a răspuns:

2.pentru ca ai spus slabutz..nu unul care sa il ia vantul pe strada

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Inteligent... dar asta nu exista, daca e sa ma uit la variantele pe care le propui. Oi fi stiind tu ceva!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ah...sa nu uit. "Ranza" este un regionalism pentru "stomac". Cred ca ai vrut sa spui "osanza"...Asa-i?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca "cineva" a folosit un cuvant a carui semnificatie nu o cunosc, eu caut in dictionar, sa vad ce inseamna, pentru a-l putea folosi in contextul potrivit. Nu tot ce auzi la televizor e si corect. A se vedea perlele lui Vanghelie. Si n-am nimic cu tine. Doar ca, sincer, daca e inteligent, chiar nu-mi pasa cum arata. Poate sa aiba ochi de sticla si picior de lemn. Si STIU ce spun.

| inna a răspuns:

Varianta 2... da ma rog, slabutz in limita normalului happy.

| Viuvi a răspuns:

Decat unu musculos, care sa fie mandru de el si cu nasu pe sus, plin de fite, mai bine unul slabut si cu capu pe umeri.Pt mine nu prea conteaza muschii, pana la urma conteaza cum va intelegeti, conteaza personalitatea nu aspectu fizic.Pentru ca cu timpul, si muschii se duc, daca nu-i muncesti cum trebuie o sa arati ca vai de tine la batranete!
big grin
parerea mea!
V-am pupat!

| asya a răspuns:

Ce e prea mult e prea mult! mie sincer mi-e scarba de barbatii ff bine facuti, aia gen culturisti, care nu pot sa se atinga pe fata din cauza bicepsuluilaughingurasc baietii aia ce i-au proteine si toate rahaturile...se rad in cap, se tatueaza, daca se poate sa fie si camatar=barbatul,, fatal"! Imi plac baietii INALTI(neaparat), normal nu scheletici...asa sa am de ce prindetongue

| ellene a răspuns:

2...slabut dar nu exagerat

| Misterious a răspuns:

Mie nu mi-ar place unul musculos.nici prea slab sa fie...grasut nu m-ar deranja(dar nici obez, numa cat sa nu-l ia vantu big grin ) ...tragi tu o concluzie tongue

| MarYoBenucci a răspuns:

Degeaba ai muschi daca esti prost si suferi de tinewinking
astia cu muschii cred ca pot avea orice femeie laughing hai sa fim seriosi bute sunt alea care le cad la picioarewinking
ce ai prefera unu slab 62 kg big grin sa-ti spuna cat de mult te iubeste, sa te trezeasca dimineata cu micu dejun la pat, sa-ti dovedeasca cat de mult te iubeste, si multe altele sau unu cu muschi care stie numai sa f**a si *** care se m-ai duc si la altelewinking am dat numai un ex din 1000winking nu toti sunt la fel. dar majortatea cam asa sunt happy bafta

| Babushka a răspuns:

2. dar nu un schelete bun de pus in muzeu, conteaza si cum arata dar si caracterul foarte mult

| andrelina a răspuns:

Degeaba e musculos, are bani, masini, etc. daca are un comportament si un limbaj `deocheat`. Fiecare are ceva frumos.Degeaba ai frumusete fizica, daca nu ai sufletul bun.In concluzie, eu nu tin cont de aspectul fizic, ci de multe altele:sa fie respectuos cu toata lumea, simtit, atent-in special, cu mine-, chibzuit, sa stie cum, ce si cand sa vorbeasca, etc.Frumusetea fizica are un procent de 20%, intrucat e trecatoare.

| iulia_5454 a răspuns:

Varianta 2 (asa e prietenul meu actual si cam asa au fost toti fostii mei prieteni)

Răspuns utilizator avertizat
| adiuca a răspuns:

Imi plac baieti bine proportionati nu trebuie sa aiba muschi sau obiectu de lucru lung gros sau mai stiu eu cum daca e inalt si schilod nu-i sta bine daca e gras si scund nu-i sta bine daca are muschi parca nu e de mine prefer sa fie bine proportionat... exista o chestie la o anumita inaltime trebuie sa ai atatea kilogramewinkingwinking nu mai stiu exact cum era ai 1, 60 m atunci trebuie sa ai kilograme cu 15 mai putine sa ai 45 de kilograme daca ai 1, 70 m atunci ar trebui sa ai 55 kilograme parca asa era...thinking

| naya a răspuns:

4.scheletic si cu testamentul lasat in favoarea mea. cel mai bine parerea mea laughing

| SenZoru explică:

Mi-a placut raspunsul tau, pupimik... acum imi dau seama ca exista si fete cu scaun la cap.winking bravo.

| SenZoru explică:

"sa curga ranza pe el" era o vorba de-a lui Mircea Badea. uita te aici sa o vezi=)) http://www.youtube.com/watch?v=r8rLCZLI0k0

| SenZoru explică:

Mai ardnaxur1961 eu cred ca tu ai ceva personal cu mine asa-i? stiu unde vrei sa faci tu aluzie la ceea ce ai zis. sunt eu prost, idiot, etc, cum vrei tu, insa am atata materie cenusie cat sa mi dau eu seama de anumite lucruri. daca tu preferi inteligent, asta nu inseamna ca nu se incadreaza la alt capitol intr-unul din cele 3 puncte scrise de mine mai sus. ia mai gandeste-te odata la ceea ce ai scris si eu spun ca ar trebui sa realizezi ca m-ai jignit atat pe mine cat si pe celelalte fete, binenteles trecand peste faptul ca te doare-n cot. iar la chestia cu "ranza" repet pentru tine ca am folosit un cuvant spus de cineva, un cuvant citat chiar daca el inseamna altceva. daca asa greseala colosala am facut imi cer iertare.

Răspuns utilizator avertizat
| margaritar a răspuns:

Sa fie muscoulos big grin :X

aador barbatii puternici:X inaltilove struck brunetilove struck
love strucklove strucklove struck

| lote00 a răspuns:

2. Slabut

| Nimeni a răspuns:

Eu prefer varianta 2.
Mai bine slabut, decat cu burtaa :-&...