| felix24 a întrebat:

Plz fetelor am nevoie de ajutorul vostru. mie imi place rokul da nu numai roku da na imi place, fetele au vreo problema cu baieti "rokeri"? plz raspunsuri dau funda!

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Intrebarea ta e egal cu a zice: Aveti vreo problema cu cine are gusturi bune in muzica?happy Pentru mine una, muzica rock a devenit o chestie fondamentala in viata mea la care nu as renunta pentru nimic.O cale de evadare si in acelasi timp de a visa.Deci mie ca fata imi plac baietii care au acelasi punct de vedere in legatura cu muzica rockhappy

5 răspunsuri:
| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna!
EU una nu am nimic cu rockeri desi eu ascult mai mult pop dar ascult si rock(Linkin Park:X).Mie mi se par chiar foarte ok pentru ca rock-ul dupa parerea mea a ramas singurul stil de muzica ce are sens si nu sunt comerciale.Asta este parerea mea chiar daca nu prea ascult dar imi place:X.

| felix24 explică:

Tare imi place link in parca sti vvreo mil pe de rost

| felix24 explică:

Pai si parul il am cam lungutz cvreo 12 centimetri big grinbig grin

| chupachups1234 a răspuns:

Nu. Si eu ascult rock, mai mult pop rock da ma rog. Si nu cred ca vreo fata ar avea o problema cu ce gen de muzica asculti, atata timp cat nu iti lasi parul lung sau alte tampenii. Eu in general am o problema cu parul lung, nu ma deranjeaza bratarile sau hainele negre. laughing

| tixytix a răspuns:

Frate crede-ma ca pentru nuele fete ai fi o comoara.eu una sunt topita dupa rockeri cu parul lung... daca il ai si blond inchis sau saten deschis.vaiii.
sincer e o mare diferenta intre a fi emo sau a fi rocker. tine-o tot asa...