| perryornitorinca a întrebat:

Fetelor am nevoie de niste sfaturi din partea voastra in legatura cu baietii.dragostea.plz dati-mi id.urile voastre .e mult de spus si nu vreau sa va plictisesc p.aici...plz.

3 răspunsuri:
| Cretzu_CreTzu_1991 a răspuns:

Cand vrei sa afli ceva de un baiat nu intreba fetele intreaba tot baietii ca noi ca si fetele avem cate ceva ce au toti si mai bine primesti sfaturi de genu de la un baiat. parerea mea big grin

| perryornitorinca explică (pentru Cretzu_CreTzu_1991):

Ok atunci cum ti se pare mai frumos sa afli de la o fata ca te place? de la ea personal, pe mes, de la o prietena.etc.spune tu!

| NykoMorenytha a răspuns:

Pustoaica_ta_sukara13 asta e id meu