| hgfgffgf a întrebat:

Fetelor, am o curiozitate în ceea ce vă privește: Dacă faceți sport, alergați sau mergeți două ore cu bicicleta, iar voi v-ați spălat dimineață în zona intimă, iar seara, dacă un băiat v-ar face sex oral, în situația descrisă, acesta ar simți vreun miros puțin urât din zona voastră intimă dacă nu v-ați spălat după ce ați terminat ziua și activitățile?

1 răspuns:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Iti dai seama că simte si miros si gust de transpirație plus urina. Spala-te inainte sa faci sex