| spiridusuanonim a întrebat:

Fetelor am o intrebare pentru voi da sa fiti sincere: daca aveti un prieten(iubit) si e primul cu care ati facut dragoste, sunteti curioase cum e cu altu? Din curiozitate!

Răspuns Câştigător
| devor a răspuns:

Eu sunt intr-o relatie acum.E primul meu iubit. Avem mai mult de 1 an impreuna si da, am facut si dragoste
Niciodata nu am fost curioasa cum e cu altu pentru ca nu am de ce.
Nu am nevoie de ceva mai bun cand am langa mine cel mai superb baiat care face orice pentru mine(chiar orice) si imi face toate poftele, are grija de mine... si care isi doreste enorm de mult sa avem o familie impreuna(si eu imi doresc asta la fel de mult), plus ca e mai matur ca mine si deja incepe sa-si faca un drum in viata, isi face planuri de viitor(in care eu sunt inclusa).
Niciodata nu as fi curioasa cum e sa fi cu altul.

| corhaz a răspuns (pentru devor):

Felicitari.succes relatiei voastre

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sunt baiat, dar vreau sa te trezesc la realitate si sa iti spun cu regret ca esti foarte naiv sa crezi ca o fata odata ce a dat de gustul sexului nu va fi curioasa sa incerce si cu altul.este un mecanism fiziologic normal, OMUL NU ESTE PROIECTAT SA FIE MONOGAM! mai ales ca domnisoarele sunt LESINATE dupa sex desi ele NU vor recunoaste NICIODATA asta

| RedDeath a răspuns:

Depinde. Unele tin la primul lor iubit ca la ochii din cap si nu l-ar lasa pentru nimic din lume. Li s-ar parea ca cu primul a fost cel mai bine si ca cu nimeni nu mai poate fi la fel de frumos si magic. Altele, care au stofa de tarfe, numai ce incep distractia si vor incerca cu altii si cu altii si tot asa. De cetip de femeie e, sper ca esti in stare sa iti dai seama.

| spiridusuanonim explică (pentru RedDeath):

RedDeath esti fata?

| RedDeath a răspuns (pentru spiridusuanonim):

Astazi persoana care e pe acest cont e asa cum spui. De ce? Ai alte intrebari de inaintat?

| spiridusuanonim explică (pentru RedDeath):

Hai sa o luam usor vrei sa vorbim pe privat?

| RedDeath a răspuns (pentru spiridusuanonim):

Nu,nu. Asa departe nu merg, mersi big grin

| spiridusuanonim explică (pentru RedDeath):

Cati ani ai daca nu te superi?

| Manole_Alina_1990 a răspuns:

Nu