| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor am o intrebare pentru. voi... happy Daca barbatul cu care sunteti stie sa se comporte cu o femeie, sa o faca sa se simta in siguranta, sa o iubeasca, sa o alinte, sa-i faca pe plac, este sincer, inteligent, pune accent pe preludiu, mai conteaza marimea penisului? In cazul meu penisul are 13 cm...si ma simt foarte prost din aceasta cauza.

Răspuns Câştigător
| ccriss a răspuns:

Stai linistit in momentele alea nu mai conteaza asta big hug ce crezi ca fetele nu au temeri? daca am sanii prea mici? sunt grasa ce o sa zica cand ma vede asa etc. stai linistit nu o sa zica nimic iar daca o sa zica ins ca nu tine la tine cum credeai. sper ca te-am ajutat. take care :X

4 răspunsuri:
| euI a răspuns:

Daca te iubeste nu tine cont de lucrul asta bafta

| DomnisoaraLove a răspuns:

Daca te iubeste te accepta si cu bune si cu rele 1 nu toata lumea e perfecta! Crezi ca ea e intruchiparea perfectiunii?
Nu! stai linistit ca exista si mai mici, nu trebuie sa-ti fie rusine cu asta!
Sufletul conteaza nu marimea *****
Te apreciez pentru ceea ce ai spus mai sus!
si cele mari dor sa stii
BYE!

| Cathuzik a răspuns:

Nu conteaza marimea... daca stii sa-l folosestihappy

| PolishJew a răspuns:

DECI FARA PANICA VAGINUL FEMEI ARE 12 CM cu 5CM o faci fericita peste cap
BAFTA