| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor am pregatit si pentru voi ceva:
1. Ce tehnici folositi pentru a agata baieti?
2. Cum ii faceti sa va pice in pat?
3. Ce replici folositi pentru ambele cazuri?

7 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

1. Te dezbraci, și dacă arăți cât de cât ok, 99% reușești.
2. Îi îmbeți/droghezi.
3. Ești dăștept șî amuzant, mâncați-aș!
*elasexygagica mode dezactivated*

| aurora50scumpika a răspuns:

Cel mai bine ii sa te doreasca fara sa faci tu vreun efort,,, nu o sa-l atragi deloc daca te daruiesti! Pe un baiat il atrage fata care se lasa greu,, nu care ii pica in pat fara ca el sa faca ceva!winking

Răspuns utilizator avertizat
| aurora50scumpika a răspuns (pentru AskVlad):

Eu ma refeream.la al doilea punct...tu crezi ca o fata ar trebui sa se ofere pe tava unui baiat? Ce mi-ai spus tu mai spus sunt fite,, intr-adevar o fata nu trebuie sa fie fitoasa ci sociabila,, dar nici prea sociabila pentru ca voi v-o luati in cap!

Răspuns utilizator avertizat
| aurora50scumpika a răspuns (pentru AskVlad):

Nici tu nu ai inteles rasp meu.nu intrebea ea la 2.cum ii faceti sa va pice in pat.nu am vb deloc de pct unu...intr-adevar.nu trebuie sa stati dupa noi.dar nu e frumos.ca o fata sa i propuna unui baiat.Te culci cu mine? Fata e fata si baiatul baiat

| AdelaElena20 a răspuns:

Buna in general pentru adulti chestiile astea vin de la sine! Destul sa ii vezi privirea si se intelege ceea ce vrea partenerul.1- In mare parte a cazurilor il tintesti cu privirea si vezi daca iti raspunde la fel. 2-Trebuie sa ii sti punctul slab si sa ai habar cum sa il cuceresti. 3-nu prea se mai folosesc replici destul sa va cunoasteti si vine totul de la sine!