| Horațiub a întrebat:

Fetelor, am și eu o curiozitate: Ce anume vă excită pe voi cel mai tare adică ce trebuie să facă un băiat încât să vă declanșeze o poftă nebună de sex?
De exemplu, dacă v-ar plăcea la nebunie de un bărbat tinerel și deja vă cunoașteți de ceva timp iar într-o seară de vară, aț ieși singuri la o plimbare pe plajă iar el ar începe să vă sărute pasional și v-ar spune că vrea să faceți dragoste într-un cort mic, pe plaja respectivă, el fiind excitat și aceasta fiind dorința lui. Credeți că ați accepta asta sau vi s-ar părea un gest grosolan din partea lui?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar tu ce varsta ai? Chiar esti nascut in 1953 sau anul este pus la misto

| RAY a răspuns:

Totul este involuntar, mintea noastră rațională nu decide pe cine sa placem, dar știm ca mecanismul dorinței sexuale umane are rădăcini adânci

| Violleta2022 a răspuns:

O fata/femeie nu va accepta niciodata sex din prima, sau sex cu necunoscuti, asta este doar in capusorul vostru, fiindca noua nu ni se scoala nimic si nu facem sex daca nu suntem indragostite de acel barbat.
Cerinta baiatului este categoric deplasata si total neadecvata!

| Violleta2022 a răspuns:

Tu, la 70 de ani (data ta de nastere arata 1 dec 1953) esti atat de prost si nestiutor, incat nu ai descoperit pana acum ce anume le excita pe femei?

https://imgur.com/a/Noz7k1e

| helpforyou a răspuns:

Da ce curiozitate mai ai si tu?
Normal ca o fata (care ste iubita acelui barbat) s-ar simti onorata de acesta dorinta sexuala a iubitului ei. Dar pana la a si face asta mai este cale lunga. Deci vor fi extrem de putine care vor pune in practica.

| Maly29 a răspuns:

Depinde de foarte multi factori, interni si externiwinking