| VladGhinea a întrebat:

Fetelor, ați accepta să faceți sex cu un băiat într-o mașină, adică în mașina acestuia? Sau vi se pare un gest pe care îl fac doar curvel.e?

3 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Am facut-o si nu m-am simtit o curva ca nu am primit banii in schimb.Am facut-o cu iubitul meu si nu doar o data.

| VladGhinea explică (pentru dannys):

Nu trebuie să primești bani ca să fii o curvă..Trebuie doar să te comporți ca una. Alea care primesc bani sunt prostituate, nu curve.

| GHoST013 a răspuns:

Nu prea ai de ce sa te consideri curva daca faci sex in masina. Poti sa faci sex in masina si daca esti casatorita cu sotul, dupa o relatie de 10 ani.
Sexul in masina e asa cumva, trebuie facut de cateva ori in viata laughing. De asemenea prin definitie curva e o femeie care intretine relatii sexuale pe bani.