| AndreiSurugiu a întrebat:

Fetelor, când vine vorba de a face amor într-un loc public, ce loc v-ar fi pe plac la modul unde v-ar plăcea să faceți dragoste: în tufiș, pe o plajă cu nisip de ex. într-un cort sau direct pe anagherburai?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In nici un caz intr-un loc public, ca riscul sa ajungi la spital sau la Politie este mult prea mare. Apoi este degradant si injositor!

| Goete a răspuns:

Intr-un cort nu e un loc public

| Anonimalex6996 a răspuns:

Salut. Bro oriunde. Adică asta este un fel de fantezie, datorita adrenalinei din acel moment. Oriunde ai face o, ai grija sa nu va vadă cineva care v a chema politia. Din experienta pe un deal și în mașină este frumos

| yoren a răspuns:

Bine ca nu intrebi bietii daca practica onanismul, atunci nu erai deloc ciudat.

| AlexiaDascaleciu a răspuns:

In sala de clasa