| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

Baieti, cat de mult va place sa faceti sex oral unei femei/ iubitei. Va excita mirosul si gustul vaginului ei si modul cum se manifesta cand ii faceti? :p

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru informarea ta trebuie sa stii ca o cunilitie perfect efectuata unei "pasarici" perfect igienizate reprezinta o delectare extraordinara si ofera satisfactii greu de imaginat (pentru neinitiati) de regula in egala masura ambilor parteneri. big grin

| Ioanafreeyourmind1995 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Ioanafreeyourmind1995):

Sa cresti mare, frumoasa, desteapta, fericita dar mai ales sanatoasa. happy

| mihai69 a răspuns:

1. Foarte mult;
2. Da.

Răspuns utilizator avertizat
| armand69 a răspuns:

Exact asta ma excita si in plus faptul ca ii produc placere

Răspuns utilizator avertizat
| Alexu9696 a răspuns:

Hai sa iti explic ca tot nu am somn la ora asta si eu macar am 25 de ani si pot vorbi.

In majoritatea cazurilor orice sex oral e okay daca fata sau baiatul se spala si isi da cu anumite creme... e normal ca trebuie sa mirosi bine.

Gustul depinde mult de persoana... in general daca sperma e mai amara la baiat... ar trebui sa consumi fructe gen ananas.

Le femei de obicei gustul e doar mai sarat asa ca sa zic... si tot le fel depinde de ce mananci in asa fel incat sa imbunatatesti gustul.

La un moment dat o sa vezi cum e.

| Remus20 a răspuns:

Numai copile perverse și obsedate pe site-ul acesta...Normal că ne place gustul secreției voastre vaginale! La fel cum toate fetele adoră gustul sperrmei și al penisului.

| Ioanafreeyourmind1995 explică (pentru Remus20):

Hmm, nu cred ca sunt perversa si obsedata daca am curiozitati de genul, cred ca orice femeie se intreaba asta la un moment dat, la fel cum si un barbat se intreaba daca iubitei lui ii place gustul penisului lui. :p