| Andreas96 a întrebat:

Fetelor, voua va place sa faceti sex oral sau o faceti doar din dorinta baiatului?

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Eu pot spune că sunt și din cele cărora le place să ofere plăcere, dar și unele care o fac doar pentru că partenerul și-o dorește; dacă ar fi după mintea lor, n-ar face-o în veci.

| sofisis a răspuns:

Mie imi place sa fac.

| Andreas96 explică (pentru sofisis):

Aha. Si sa inghiti?

| Oana92 a răspuns:

Sunt o gramada de femei care o fac din placere la fel cum sunt si o gramada de femei care o fac doar pentru ca el si-o doreste. Probabil ca daca si-ar deschide putin mintea, cele din urma ar ajunge sa gaseasca excitanta ideea happy

| Kriss96 a răspuns:

Nu fac cu actualul (adica nu ii fac eu lui) dar am facut si eu in trecut si sincer nu ma incanta, nu simteam placere sau satisfactie dar nici nu uram asta. Imi era indiferent. Sigur ca intr-adevar faceam pentru el pentru ca lui ii placea. Dar nu ma simteam prost ca faceam asta. Nu am urat niciodata sexul oral. Insa nu cred ca majoritatea fetelor simt placere facand asta. Am mai intrebat si eu in stanga si-n dreapta si in general cam toate o fac pentru ca el vrea. E cam ca mersul la scoala. Nu iti place dar nici nu urasti. Practic te duci si asta e.

| Rapperităă a răspuns:

Uneori o fac fiindca asa imi vine laughing, alteori pentru ca vrea el. Alte intrebari? laughing

| Andreas96 explică (pentru Rapperităă):

Aha am inteles...Referitor la atunci cand iti vine sa faci, cum se manifesta acea dorinta? Te excita sau?

| Rapperităă a răspuns (pentru Andreas96):

Da..si vreau sa il fac fericit, nu stiu cum sa zic, as face orice pentru fericirea lui.

| FloriFloricaa a răspuns:

Hey! big grin
Ce să zic?
Fetele sunt mai diferite, nu ne prea place. Unele sunt OK cu ideea, iar altele pur și simplu sunt scârbite.
Cele mai rebele adoră să-și facă bărbatul să geamă de plăcere cu gândul că el o să le întoarcă favoarea cu un sex perfect.
Deci sincer, n-are ce să-ți placă 100% să-i facisex oral băiatului.
Cele care sunt OK cu asta posibil să le placă 40-50 max. 60%.
Eu zic că-i un sentiment plăcut să-ți faci ființă iubită să "înnebunească". happy
Toate cele bune! happy

| Understandworld a răspuns:

Sincer nu, e cam naspa, dar dacă lui îi place și te satisface și el, atunci ai "obligația " și nu vorbesc aici ca te obliga cineva ci doar nu stiu eu așa simt. Fiecare cu părerea ea, dar sunt puține cărora le place. Nici satisfacție, nici plăcere doar lui.