| Mariussxxx a întrebat:

Fetelor, când vine vorba despre o relație de lungă durată cu un băiat, contează ca respectivul băiat să aibă o situație materială cât mai bună? De exemplu, dacă ar fi să alegeți să aveți o relație cu un bărbat frumos dar sărac și unul urât dar cu mulți bani... Pe care din aceștia l-ați alege? Sau ați merge pe varianta *cel frumos e pentru sex iar celălalt, cu banii*?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ba da ati disperat cu banii astia, jur. Nu e zi sa nu ne faca cate unu materialiste sau sa ne puna altul sa alegem intre bani si altceva. Rezolvati-va naiba frustrarile astea si schimbati-va comportamentul ca de aia femeile cu care intrati in contact va vor doar banii.

| Freya1 a răspuns:

Cred ca as alege ce mi-ar decide inima si ce as simti nu in functie de bani sau un defect fizic.
Cred ca cel ce mi-ar oferi mai multa iubire, respect, afectiune si atentie ar fi cel potrivit

| sofisis a răspuns:

Nici una nici alta. Bogat si frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai rãspuns singur la intrebare.