| crisiss a întrebat:

Fetelor care ar fi reactia voastra daca un baiat cunoscut car propune dintr-o data sa faceti sex? Care ar fi raspunsul vostru? dar vr sa fiti sincere

19 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pai sa o luam logic, din ce am vazut eu la femei.
Ele simt nevoia mai mult ca barbati dar nu o aratahappy
Femeile vor sa vada ca barbatu vede in ele si altceva decat vaginul.
Ca nu sunt folosite ca un obiect.
Bine, mai sunt si unele care vor doar sexlaughing dar rare cei drept.
Oricum, la o femeie daca ii arati ca o iubesti, trandafiri ciocolatawinkingse cracaneaza singurahappy dar unii barbati is prea fraieri sa isi dea seama:d

| crisiss explică (pentru Liviu):

E ceva adevar aici frate laughing rolling on the floor

| Musique a răspuns:

Nu.

| crisiss explică (pentru Musique):

Ai refuza si daca ti-ar propune cristiano ronaldo?happy

| Musique a răspuns (pentru crisiss):

Da.

| Liviu a răspuns (pentru Musique):

Dar daca ti-ar propune un anumit baiat care incepe cu "D"? [nu am putut sa ma abtin laughing ]

| Musique a răspuns (pentru Liviu):

Și dacă mi-ar spune el, tot aș revuza. (deși nu cred că e atât de nesimțit încât să întrebe, da na... ) Îți explic pe mes și de ce refuz. big grin

| crisiss explică (pentru Musique):

Sincer m-ar interesa si pe mine de aia am pus acea intrebare

| Corinnààà a răspuns:

,,Ai cazut in cap?"

| crisiss explică (pentru Corinnààà):

Nu 'iubito" vr sa inteleg mai bine psihicul feminin

| crisiss explică:

In primul rand sunt baiat si vr sa vad reactiile unei fete in astfel de situatii. si pentru a fi mai exact pentru tine mada daca ti as propune sa face sex dar pentru a ne distra si simti bine ai refuza? si raspinsul tau at fi categoric nu desi instinctele ar spune da si inima tiar zbura din piept de emotii. la asta ma refer

| crisiss explică:

Adica dec ar spine nu daca totus ar vrea? sau de ce nu ar vrea daca chiar nu vrea?, sau de ce ar refuza daca iar place sai chiar ar vrea?

| crisiss explică:

Vad ca unele dintre voi deja va revoltati "big like". Deci daca v-ati deranjat sa raspundeti acestei intrebarie ceva, nu?

| Vladtz a răspuns:

Eu as fi decord daca as fi fata

| crisiss explică (pentru Vladtz):

Exact asta ce sa aflu si eu noi barbatii vrem si suntem deschis iar fetele se ascund sub o masca a inocentei

| WarHammer a răspuns (pentru Vladtz):

Cam abstract sa postezi un raspuns la intrebarea asta si sa fi baiat nu crezi :?

| crisiss explică (pentru WarHammer):

Pai eu caut un raspuns de la o fata, nu am fost destul de clar

| Vladtz a răspuns (pentru WarHammer):

Da,cam straniu

| MadaSha a răspuns:

Depinde daca tu vrei sa o faci sau nu si depinde si in ce relatii esti tu cu el.Fii mai exacta