| elly_8871 a întrebat:

Fetelor ati auzit de plasturele contraceptiv evra? A folosit careva? Si mai important de unde Doamne-iarta-ma ati luat ca mi-am chinuit creierii si degeaba...nu gasesc!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consultă un medic de planning familial.
http://www.eva.ro/......-3839.html
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

A mai fost o întrebare de genu pusă.

Da am auzit de acolo persoana care a spus a zis că era bun, dar trebuie să ai grijă când te speli să nu-l uzi. că se duce... totu'.

FantaSZy.

| vasiledumitru a răspuns:

Stai linistita ca orice metoda contraceptiva ai folosi, chiar si acest plasture poti ramane insarcinta, am vazut la tv niste specialisti care au zis asta.