| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ati fi dezgustate daca in cazu in care ati urma sa faceti sex cu un tip, acesta sa nu fie ras in zona pubiana?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca parul ar fi ultimul lucru care m-ar deranja la un barbat, dar asi incepe cu un criteriul eliminatoriu: igiena!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nu stiu daca ai observat, dar se confunda foarte tare ideea de epilare cu cea de igiena, adica pana la urma daca nu te speli degeaba esti epilat peste tot, pe principiul asta ar trebui sa n avem par nici in cap.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am referit strict la spalat frate, nu la epilat!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Dar nu ma referam la raspunsul tau laughing), ci la ce crede majoritatea, ironizam oarecum situatia

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca nu ai citit raspunsurile primite la intrebarea ta pe o tema asemanatoare. 13 Octombrie Icanteven a întrebat:
De ce are toata lumea o parere asa de rea de barbatii care nu se epileaza?
Si una dintre ele era formulata asa : "Vine chestia cu igiena, pana la urma daca nu te speli, poti sa n-ai par in niciun loc, ca oricum o sa puti, deci care-i faza? " rolling on the floor 8 raspunsuri din 9, deci circa 90% ti-au explicat ca un barbat adevarat potent si viril nu se epileaza mai ales in zona penisului. Consideri ca fetele si-au schimbata intr-un timp atata de scurt parerea? laughing

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu ma intelege gresit, eu nu gasesc sensul epilarii in zona pubiana, dar daca te uiti la raspunsurile mai recente de la aceasta intrebare vei vedea si pareri contra, care spun ca un baiat care nu se epileaza in acea zona e neingrijit si neigienic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca as fi la inceputul relatiei da, dar depinde si de cum de comporta, cum se îngrijeşte si din astea, dar daca ai o relatie destul de îndelungată nu cred ca ar fi o problemă, dar depinde de persoana c am mai spus

| Ecaterina2016 a răspuns:

Prefer bărbații fără par în zona genitala și subraț.

| Sorryeees a răspuns:

Ew,eu da.Pai frate,asta tine de igiena personala. Daca ar avea bani, ar avea casa, apa calda, curent si nu s-ar epila in zona intima si la subrat ar fi extrem de scarbos si rusinos din moment ce ai toate conditiile astea.Dar daca iar fi fica macar sa se duca la un salon, ceva.Nu as putea sa imi imaginez un astfel de barbat, e chiar scarbos.