| Lavinia019 a întrebat:

Fetelor, ați folosit vreodată acea aplicație *tinder* special ca să vă întâlniți cu un bărbat pentru a face sex cu el, spontan? Povestiți cum s-a întâmplat mai exact happy

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

MMmMM troll mic, hai ca iti raspund eu- am avut eu vara trecuta Tinder 2 saptamani, ce sa zic, nu prea mi-a placut laughing nu caut sex ocazional, nici relatii, eram strict pentru socializare, m-am vazut cu 2 tipi pentru ca eram intr-o perioada nasoala si am zis hai sa socializez si eu REAL!
Cu primul 30mins lol- voia sa mergem la el acasawinking i-am zis : nu Pot boss, am treaba ACASA LA MINEwinking
Cu al doilea de cateva ori, un mare ratat, m-a lasat la film singura laughing de am luat-o la pas la 12 noaptea laughing pe strazi inspre casa laughing cand s-a tErmenat filmu.
NU m-as foote cu cineva de pe online, e clar ca vor urma boli venerice, HPV si altelewinking prefer sa ma rezolv singura as always laughing safety and healthywinking Both together = MATCH laughing)

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Ce grabiti sunt uni, imediat acasa la mine, ceva serios nu prea gasesti pe tinder

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Fetele care le-am intalnit eu si au vrut sa fim doar prieteni cu benefici, au folosit batranul Facebook

| RAY a răspuns (pentru Cristian_Cristi_1986):

Sunt curios cum pe Facebook ai cunoscut asa ceva? erau cunostinte sau necunoscute?

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns (pentru RAY):

Necunoscute
Pai intra si tu pe grupurile +18, nu pe cele unde se posteaza cafele, bancuri, flori si pisici.

| RAY a răspuns (pentru Cristian_Cristi_1986):

Nu prea intru pe grupuri de asta intrebam