| DMentor a întrebat:

Fetelor, ati fost vreodata cucerite de un baiat complet necunoscut? cum v-a abordat? ce v-a placut la el?

6 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Da a fost foarte frumos, eram la mare, si acolo vorbeam noi despre un serial, si a fost "awesome".

Răspuns utilizator avertizat
| JosePpPp a răspuns:

Sry, sunt baiat!

| Urpaniel a răspuns (pentru JosePpPp):

Atunci nu răspunde inteligentule.

| addelyna2014 a răspuns (pentru Urpaniel):

El asa raspunde la toate intrebarile in bataie de joc

| Rebelicious a răspuns:

Printe raspunsuri, am vazut ca sunt singura fata (pana acum) laughing
Da, am fost cucerita de un necunoscut. Pai, s-a prefacut ca se baga in mine si glumea pe seama mea, eu de el, apoi am facut schimb de nume etc. Ce mi-a placut... curajul, aspectul (smug) si atitudinea.