| Remus20 a întrebat:

Fetelor, dacă v-ați afla la o petrecere, club, discotecă etc. în compania mai multor băieți, iar la un moment dat, aceștia vă propun să mergeți cu ei în mașină să faceți sex...Ați accepta, sincer?

16 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Adica ce spui tu este ca fetele te refuza pentru ca 1. nu ai masina si 2. nu le propui sex la o petrecere. Iar daca nu spun asta, e pentru ca nu sunt sincere. Pai ia-ti masina, mergi in club, si gata, nu vei mai risca sa fi refuzat. Mare iti va fi mirarea cand vei vedea ca nu functioneaza metoda asta.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu, frate, nu! Dacă eşti zdreanţă, da, o faci. Dacă nu, nu. Si s-a mai pus întrebarea asta de mai multe ori aici, sub aceeaşi formă. Poate e timpul să mai laşi TPU-ul.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Necunoscut112):

Cu ce drept faci zdreanta o fata care pur si simplu accepta sa faca sex din prima? e ca si cand ai face zdreanta pe cineva care are alta parere ca tine. ce minte inchisa ai

| Necunoscut112 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

O tipă care face sex în maşina cu mai mulţi tipi în acelaşi timp, după o noapte în club este zdreanta. Asta nu înseamnă că nu au şi ele drepturi ca alţi oameni. Şi ştie şi ea că e zdreanta dacă face asta. Oamenii au conştiinţa.

| Remus20 explică (pentru Necunoscut112):

Am remarcat că ai început să folosești diacritice, să știi...

| Elide a răspuns:

Haha...niciodată adică ești curva daca faci așa ceva..nici pentru un milion de euro pana mea n.as face asta

| 27RedJohn24 a răspuns (pentru Elide):

Hahahaha...pentru un milion ai face te asigur

| RAY a răspuns (pentru Elide):

Nu mai insela tu mi admor nici pentru carnetul de sofer?

| Elide a răspuns (pentru RAY):

Ai luat o razna

| RAY a răspuns (pentru Elide):

Iubirea te tampeste

| Mihaelablabla a răspuns:

Ai sanse sa te accepte o panarama din club daca ii dai si 100 de euro, cam asa.

Dar fetele care sunt cu capul pe umeri nu ar accepta niciodata asa ceva, crede-ma!

| Remus20 explică (pentru Mihaelablabla):

Citez: *Fetele care sunt cu capul pe umeri nu ar accepta niciodată așa ceva, crede-mă!*
Fete cu capul pe umeri nu există, sau cel puțin sunt foarte rare și pe cale de dispariție, în schimb...Toate sunt prefăcute și au demnitate, dar în realitate toate se compromit uitând complet de respect de sine, indiferent că primesc bani sau nu... Apropo, de unde știi cam la ce sumă se poate obține o *panaramă*? Știi mersurile?

| AdelaElena88 a răspuns (pentru Remus20):

Fetele cu capul pe umeri exista, si crede-ma nu s putine si nu sunt nici pe cale de disparitie! Dar nu o sa la gasesti pri club, sau consumand alcool mai ceva ca barbatii, ele stau mai mult acasa, la biblioteca, sau fac sport si se plimba in aer liber; isi vad de scopurile lor, au idealuri si principii.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexa1234a a răspuns:

Normal că nu

| CreativeQadas a răspuns:

Simcera sa fiu ar fi un mare NU. Ca sa faci cu cineva asta trebuie si ea sa simta ceva pentru tine