| ZanaMica a întrebat:

Fetelor, ati luat vreodata Postinor -2? Acele 2 pastile care se iau la un interval de 12 ore dupa 72 de ore de la contactul sexual neprotejat, pentru a nu ramane gravida? F!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce întrebi? Vezi prospectul lor!
http://www.medipedia.ro/......NOR-2.aspx
Nu se administrează mai mult de 2 ori pe an, fă din prezervativ metodă contraceptivă permanentă chiar dacă partenerul nu vrea.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Ala cu care te-ai **** n-a avut atata minte incat sa nu ejaculeze in tine?!?

| jojo_2491 a răspuns:

Asta e ce vrei sa stii? daca a luat cineva postinor? da.

| ZanaMica explică:

Vreau sa stiu daca a luat cineva cum se comporta...Imi intarzie menstruatia sau etc?