| LissLiss a întrebat:

Fetelor, ati patit vreodata sa iubiti 2 baieti ( tin sa mentionez ca ambii tin la mine. )? Mi-e tare greu si n-as fi crezut vreodata ca am sa trec pe aici. Voi ce ati face? Sau ce ati facut intr-un astfel de caz?

Răspuns Câştigător
| Roxana121 a răspuns:

Parerea mea e ca nu iubesti nici pe unu din ei cu adevarat, pentru ca nu exista dragoste impartita, dragostea ori e pentru persoana x ori pentru nimeni.Ar trebuie sa faci o alegere si sa nu-i lasi cu sentimente goale fata de tine, pe viitor se poate intoarce roata si sa te afli tu in locu lor. Bafta

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Alege-l pe cel pe care il iubesti si nu te mai juca cu doi odata ca risti sa-i pierzi pe amandoi

| Awesom a răspuns:

Eliza,sfatul meu este asculta-ti inima si atunci vei vedea ca unul dintre cei doi e alesul.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

E simplu, faceti un trio.

| sysy_1065 a răspuns:

Buna.ceea ce spui aici i s-a parut orcarei fete in adolescenta dar de fapt hai sa-ti spun.1)nu-i iubesti decat ti la ei, poate pentru ca te intelegi bine cu aman2 sau poate ca unul e mai serios si unul mai glumet asta o sti numai u dar de iubit in astfel de cazuri il lasam deoparte cine stie cunoastewinkingam vb si cu 3 sincera sa fiu pana m-am plictisit eu dar sa inteleg ca tu vrei sa faci o alegere happy pai nu prea conteaza ce alegere faci pentru ca daca te vei desparti de 'x' te vei impaca cu 'y'. asta va fi viitorul tau :d.ti-o spun pentru ca am trecut prin astfel de situatii alegeam de obicei pe cine nu trebuia si dupa aia imi parea rau si ma impacam cu celalalt :d. faci cum vrei pot sa-ti mai zic decat bafta si sa nu ai regrete niciodata! din greseli invatam :*:*

| wolder a răspuns:

Daca IUBESTI pe cineva. NU te indragostesti de altcineva, dar daca se intampla atunci pentru PRIMA persoana nu mai ai decat o SENZATIE DE ATASARE si sentimentele fug catre ALTCINEVA. NU se poate sa iubesti 2 persoane: pentru una ai sentimente si pe cealalta persoana doar o placi. Hotaraste-te ce simti! Fa alegerea potrivita si nu te lasa influentata.

| Liviucu a răspuns:

1st of all, te invidiez. Altii ca mine spera sa gaseasca o fata care sa-l placa mult si sa nu renunte la el cel putin o buna perioada de timp iar altele ca tine au parte de doua si nu de una. Felicitarile mele, asta inseamna multe. Inseamna ca esti frumoasa dar cel mai probabil inseamna si ca ai un comportament placut pentru ei si esti o draguta.

Deviind de la vrajelile mele la ce ne intrebi tu, te inteleg ca ti-e greu. Si eu am tinut mult la o fata care tinea la randu-i la mai multi si am inteles-o pana si pe ea. E frumos sa iubesti pentru ca ierti. Dar iti spun din start ca nu ai sa ti-o ierti niciodata in momentul in care ii vei pierde pe amandoi. Daca e vorba de o relatie la tine (spui de iubire, deci nu e doar o atractie in aer de colegi) atunci trebuie neaparat sa te axezi doar pe unul si sa fii impreuna doar cu unul. Evita orice idee de-a celei mai bune prietene ale tale. Evita orice sfat dat de noi, evita pana si gandurile rautacioase din noapte. Doar alege-ti un moment cand esti foarte linistita si deschide-ti inima. Las-o sa-ti sopteasca pe cine place mai mult si iubeste baiatul acela si respecta-l... Nu fa prostia sa dai de inteles mai multor baieti ca ar putea fi cu tine si sa ii faci sa spere... Intr-un final, vei fi pedepsita. Nu vei fi bine. happy

Scuze ca ti-am raspuns, dar nu m-am putut abtine. Succes in alegere.

| Azµre a răspuns:

Nu ai cum să iubești pe cineva dacă nu ai stat cu acel cineva. E o iluzie.

| darialdoctorlav a răspuns:

Iesi cu amandoi, dar pe rand!

| bluedeyutssa a răspuns:

Daca il iubeai cu adevarat pe primul nu aparea al doilea...si daca e vorba ca unu e mai de treaba, mai atragator ca si caracter.iar celalalt arata mai bine fizic... nu alege dupa aspect! :*

| Saw3Danny a răspuns:

Inseamna ca nu stii ce e iubirea pentru ca nu ai cum sa iubesti 2 tipi ci doar te atrag din punct de vedere sexual, fizic nici vorba de iubire ca doar nu te ai arunca de la sapte pentru ei, iubirea este un sentiment profund si apare cu timpul sau niciodata.
asa stiu pe una de iubeste pe oricine o abordeaza

| ALex_Alex_1995_FnVL a răspuns:

big grin incearca sa-ti dai seama, de ce vrea fiecare cu tine, ce intenti are, si apoi fale un fel de test, sa vezi care te merita:* bafta:!

| Andrada05 a răspuns:

Stai cu amandoi, si o sa iti dai seama cine te iubeste cu adevarat.

| Череп a răspuns:

Daca ii iubesti pe ambii, asa tinei veti face dragoste in 3 sau alegeti numa 1