| ElvySweet a întrebat:

Imi e greu sa ma despart de un iubiti cand relatia cu ei nu mai merge. Motivul pentru care imi e greu nu este faptul sa le spun sa ne despartim ci faptul ca ii fac sa sufere si ca ei nu pot trece peste acest lucru si tot incearca sa ne impacam sau trec la jigniri sau batai. Ce credeti ca e de facut?
Da pentru mine sa fiu mai atenta cu cine ma pun.
Altceva?

4 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Pentru curiozitatea mea:cam cati iubiti ai tu intr-un an?

| Vix999 a răspuns:

Fa-i pe ei sa se desparta de tine. E intotdeauna mai usor pentru tine. Fa tot ce stii ca ii enerveaza, deranjeaza, raneste pe ei.
Alta varianta nu ai, daca nu vrei sa fii tu cea care pune punct.

| elenaaa15 a răspuns:

O sa te obisnuiesti... Gandeste-te ca e vina lor si o sa-ti treaca big grin