| VampireDeea144 a întrebat:

BAIETI! cum arata fata >PERFECTA?:ce trebuie sa faca si ce nu? FETELOR! cum arata baiatul PERFECT? ce trebuie sa faca si ce nu? fiti cat mai sinceri/e!happy

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Pai nimeni nu e perfect pentru toti. Punturile de vedere sunt diferite dar baiatul perfect pentru mine:
Fizic: sa fie mai inalt ca mine,ingrijit,sportiv,piele lejer mai inchisa,brunet,ochii indiferent pentru ca ma intereseaza mai mult felul in care priveste nu culoarea.
Caracter: Sensibil,surprinzator,cu imaginatie,amuzant,destul de matur,sincer,dulce,sa ii placa sa faca mici gesturi,gelos dar nu posesiv,sa nu bea, sa nu fie violent si sa aiba o mentalitate deschisa.
Extra: Ar fii ideal sa iubeasca animalele in special pisicii, sa aiba un tatuaj pe gatlaughing sa ii placa muzica rock si rap si sa stie sa sune chitara :X

7 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Sa nu fie imbecil, sa avem pasiuni si gusturi comune si sa arate bine.

| Narcis2007 a răspuns:

Sa fie cat de cat frumoasa si sa nu fumeze in rest nu conteaza

| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna!
Baiatul "perfect" pai in primul rand sa fie inteligent(nu sa am langa mine o leguma),sa se poarte frumos cu mine, sa nu fie prefacut cu mine si cu restul, sa nu fie prea indiferent si sa nu renunte la ceva din cauza orgoliului! Nu-mi trebuie langa mine un print dar sa mi se para mie dragut si e suficient.Imi plac bruneti si uneori blonzi roscati niciodata.La ochi nu am preferinte caprui, verzi, albastri chiar nu conteaza!happy...pe scurt cam atat.

~Peace~

| catalina_2916 a răspuns:

In cazul meu nu treabuie sa se incadreze in anumite standarde.mai ales legate de aspectul fizic.trebuie sa-mi placa mie si atat, sa aiba acel ceva.singurul lucru pe care il pretind e sinceritatea si daca exista sinceritate si respect nu e nicio problema.winking

| NimeniDeNicaierii a răspuns:

Nimeni nu-i perfect...

| XoXo_8074 a răspuns:

Baiatu` perfect.

cu siguranta blond cu ochi albastrii/verzihee hee
mai inalt dct minesmug
shmekerash:X
gen un adonislaughing) sa fie frumm ce sa maihappy
si sa stie sa iubeasca ce ***laughing