| Ava1231 a întrebat:

Fetelor.
Cand va place de un baiat, ce faceti? Intrati in vorba cu el sau nu il bagati in seama? Gen va dati arogante
Baietilor...va place ca fata sa va ia prima la vorba? Sau e de prost gust sa faca ea primul pas?

Hai cu caaat mai multeee răspunsuri

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E misto sa se mai bage in seama cu noi, omu se satura sa tot abordeze. De multe ori e mai usor sa mergi direct la subiect.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dragă Ava, mie i mi plac fetelelaughing

| Jonas94 a răspuns:

Tocmai ce am văzut un video, despre o chestie de acest gen.
Autorul spunea că uneori în viață ar trebui să ne comportăm cum se proceda mai demult (100-150) de ani.
Practic atunci, femeia care plăcea un bărbat anume, fiind constrânsă de cutumele sociale, nu putea să intre în vorbă cu un bărbat la întâmplare.
De cele mai multe ori, își scăpau batista intenționat în fața bărbatului pe care îl plăceau atunci când se intersectau cu el pe vreun drum.
Cum existau maniere, bărbatul ridica batista și i-o returna femeii, deschizând astfel discuția, dându-i ideea că el a început totul, deși a fost ales cu mult înainte ca el să-și de-a seama.

| d2ontknowdontcare a răspuns:

Pai daca imi place un baiat, atunci incerc sa intru cu el in vorba si sa il cunosc mai bine