| Anonima111111111111 a întrebat:

Sunteti pe principiul "baietii trebuie sa caute fetele"? Fetelor, daca va place de un baiat, il contactati voi? Daca faceti primul pas, il mai bagati in seama si a 2-a, a 3-a oara?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dacă văd că îi face plăcere să vorbim, îl caut oricând.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu sunt fata, cred ca cand doua persoane se plac fizic e de datoria lui sa faca primul pas sau ea de ce nu? de ce mereu fetele trebuie sa primeasca totul pe tava e cam aiurea

| MidnightR a răspuns:

Nu sunt fata, dar cum crezi ca ai vreo sansa din moment ce nu esti dispusa sa vorbesti cu el? Daca e sa o luam pe principiul asta, ar fi mai putine cupluri la ora actuala.

| Pufoseniiee a răspuns:

Sunt fata, si stiu ca pentru noi e mai important cand un baiat baga fata in seama, dar fetelor ganditi-va bine, el poate asteapta un semn de viata de la voi. si el, plictisindu-se intr-una sa-ti dea like-uri si comm-uri pe facebook gen: Frumoasa

| Pufoseniiee a răspuns (pentru Pufoseniiee):

Scuzti.ma, am scris mai mult dar nu.s-a afisat.

| Pufoseniiee a răspuns (pentru Pufoseniiee):

Continui, deci, el se va plictisi ca tu sa ii raspunzi cu : mersi, si el ti-a pus si inimioara.
Asa il pierdeti fetelor, se va plictisi sa-ti dea semne ca te place si tu sa fii indiferenta. si vi se va rupe sufletul sa-l vedeti cu alta de mana

| Anonima111111111111 explică:

Multumesc pentru raspunsuri :*!