| laptopnews a întrebat:

Ati prefera un ultrabook sau o tableta?
Argumente!
Cel mai bine argumentat raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| Alexandrup a răspuns:

Ultrabook poate face mai multe lucruri decat tableta,tableta nu suporta unele aplicatii,nu se pot rula jocuri de la mag pe ea, ultrabook este mult mai bun. Daca ceri parerea mea, recomand http://www.emag.ro/.......RSF02.024

5 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Ciudata comparatie. laughing

Ultrabook-ul este un laptop ceva mai portabil.
Tableta un device ultraportabil.
Acum depinde pentru ce e destinat produsul, daca ai nevoie de el oriunde si ai nevoie doar de facilitati de baza (net, mess, un document sau altceva light) cu siguranta tableta este alegerea ideala.
Daca doresti capacitate de calcul ceva mai mare, nu are rost sa dai un sac de bani pe un ultrabook si daca stii sa alegi un laptop care sa ti se potriveasca, cu siguranta aceea este varianta ideala.

| laptopnews explică (pentru virusake):

Nu e o comparatie. E vorba de preferintele fiecaruia si de criteriul de selectie. happy
De asta am pus accent pe argumente... pentru a vedea ce isi doreste fiecare.
Multumim pentru raspuns!

| unknownn a răspuns:

Un laptop.

| BLABLAGAGA a răspuns:

As dori tableta deoarece am o prietena care are si m-am jucat unpic cu ea am vb la tel si raspunsu acesta este scris pe tableta

| Laurikk a răspuns:

Si eu tot tabletabig grin