| dianaaaaa_4532 a întrebat:

Fetelor care sunteti singure de valentine`s day. Va simtiti singure de aceasta zi? sau e bine si fara baieti?
eu sunt singura pe 14 si ma simt oarecum aiurea.laughing dar pe o parte e binelaughing

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Tipic tineretul in ziua de azi: daca n-ai iubit, esti demodata. Generatia Kfc - acces la tehnologie, dar mai tembela. (ma doare-n cafeaua ce urmeaza s-o beau in cateva ore de stupid-uri!)
Generatia Turbo - mai simpla, dar mai vie.
Hai, pa.

| Romancutza a răspuns:

Eu nu ma simt deloc singura.In aceasta zi nu domina iubirea intre un baiat si o fata, ci iubirea fata de ceilalti, depinde fiecare cum o intelege.Eu sunt singura pe 14si nu am nici o problema cu astawinking,dincntra,nu ma chinui sa intru prin magazine, sa caut cadoul perfect, ecc.oh go on

| stef87 a răspuns:

Sarbatoarea asta e una imprumutata si pe de alta parte, cand simti fata de cineva ceva, nu o faci doar cu anumite ocazii (vali day, paste, craciun etc.), ci mereu...asa ca nu va mai crizati atat! Ca esti singur/a de 14 feb sau tot restul anului, tot una e! Ah...ca nu vine persoana iubita dupa voi pe 14, iarasi nu vad de ce trebuie sa fie o mare problema; daca va iubiti, o sa tot fiti impreuna.

| Phutui a răspuns:

Wanna be my valentine pe 14?smugsmug

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Si eu sunt singura pe 14 daar.n-am nici o problema cu asta laughing. Ma simt chiar perfect.

| cokocosmy a răspuns:

Sunt singura pe 14 si n-am treaba de fapt ii pentru a 3 oara cand mis singura nu ma bosumflu imi gasesc alinarea in ciocolata amaruie suc si statu in pat uitanduma la un film bun nu siropos de dragoste ca nu vreau sa-mi fac inima rea desigur astea se intampla cand ajung acasa de la scoalalaughing pana atunci ma uit la scoala pe peretii laughing

| Laurenţiu_7898 a răspuns:

Păcat,scapă un baiat de cadou mulţumită ţie. Nu este neaparată nevoie să ai un partener de valentine's day, poţi găsii " dragostea adevarată" chiar în acea zi.Crede-mă,dacă aş fii fată, m-aş simţii ok şi singură.

| Pisoi_1585 a răspuns:

Si eu sunt singur? care vrei sa ne lipim?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca nu sunt singurul singur

| BuBu2403 a răspuns:

Si eu sunt singura si ma simt aiureastraight face