| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor! Ce ati alege? Un tip urat cu BMW sau unul frumos cu Trabant?

25 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Frumos cu trabant.nu-mi plac oamenii urati.

| madyddd a răspuns:

L-as alege doar pe el si atat...m-ar durea undeva de masina lui

| zuzu a răspuns:

Unul simpatic si fara masina!

| buzeduulci a răspuns:

Am deja si nu are masina. nu sunt materialista. happy

| MasterYoda a răspuns:

Asculta la mine! unul frumos, cu BMW

| marialungu a răspuns:

Poate sa fie si urat si frumos, sa aiba sau nu masina, nu imi pasa, important este sufletul lui, cat tine la tine, daca te simti bine cand il vezi, cand e langa tine, cand este ascultator si iti asculta toate prostiile si iti da sfaturi, cand te ajuta la greu, cand e langa tine oricand, cand te iubeste cu adevarat:X

| boghi98 a răspuns:

Eu sunt baiat dar daca as fi fata las lua pala cu bani il storc si apoi plec si ma duc la ara sarac sa vezi ce se tine dupa curu meu pe urmawinking

| Noemy99 a răspuns:

Un pic din fiecarelaughing

| RAY a răspuns:

Unu cu mercedes

| RAY a răspuns:

Ce raspunsuri ai primit, sa le credem?

| Vibrations a răspuns (pentru RAY):

Logic. Pe net, protejati de anonimat, toti oamenii spun adevarul laughing

| RAY a răspuns (pentru Vibrations):

Frate fetele astea sunt pe banii parintilor cand vor creste si ele vor vedea ca fara banii nu merge nimic, facem pariu ca toate ar alerga dupa ala cu bmw? pe noi ne defineste ipocrizia, falscititatea cred ca e genetic, adevarul e ca fetele din ziua de azi vor banii, majoritatea sunt doar pe interes asta e adevarul care nul recunoaste vreuna

| SakonSIUkon a răspuns (pentru RAY):

Da frate eu sunt de acord cu tine si eu imi sustin teoria asta ca fetele se uita si la fata ta si la buzunar ar fi mai bine sa recunoasca e si mai rau sa minti intr-una

| RAY a răspuns (pentru SakonSIUkon):

Tu crezi ca eu nu as fi bucuros daca ar recunoaste asta dar nimeni nu recunoaste nimeni ne placem sa traim in conchilia noastra sa parem diferiti,sa nu recunoastem adevarul,am ajuns la concluzia ca ignoram realitatea si uram adevarul si eu cateodata urasc adevarul,niste hartii ma conduc da ma conduc cu ei nu pot exista, fara ei nu am iubita, hrana, sanatate, nimic

| Eusicamatat a răspuns:

Frate decat unu bogat care stii ca te inseala cu 1000 de fete si mai e si urat... mai bine unu sarac care stii ca e doar al tau happy

| SmRpT a răspuns:

Ce de raspunsuri ai primit....si toate sunt minciuni! fac pariu ca s-ar sui imediat in BMW, ce daca e urat, are BMW asta e tot ce conteaza.imagineaza-ti cum ar fi daca s-ar sui in masina la ala cu trabantu' chit ca e frumos.

| leeya a răspuns:

Unul frumos cu TRabant, pentru ca trabantul imi place mai mult decat BMW-ul

| ramonika125 a răspuns:

Las alege pe cel care cu care ma simt mai bine, cel care ma face sa rad, care imi spune tot timpul cat de inredibila sunt si care sa ma alinte chiar si la telefon, sa fie sincer si sa aiba incredere in mine, pana la urma urmei nu o masina il face barbat ci caracterul.

| chocco1995 a răspuns:

Personal,pentru mine nu conteaza ca are trabant si e frumos sau e urta si are bmw, conteaza sa tina la mine sa iubeasca asa cum sunt si sa ma respecte!

| ToLoveRu a răspuns:

As lua unul frumos fara masinawinking

| oannapg a răspuns:

A 2-a alegere.

| pisii11 a răspuns:

Paii eu l.as alege pe cell dragut pentru ca este mai bine sa stai cu un baiat care te face sa te simti bine.iar atunci cand iesi cu el in oras sa nu iti fie rusine! in schimb celalat degeaba are masina lu peste daca tu nu te simti bine cu imaginea lui! Funda?

| Lunabrisa a răspuns:

Cel urat o fii urat, dar s-ar putea sa fie foarte destept. fundita silvuple(te rog in francezabig grin

| DianaIonita a răspuns:

Poi parerea mea e ca nu conteaza nici BMW-ul, nici trabantul, conteaza sa fie dragut, bun la inima si sensibil.A si era sa uit, sa ma iubeasca.

| DianaIonita a răspuns:

Poi parerea mea e ca nu conteaza nici BMW-ul, nici trabantul, conteaza sa fie dragut si sa ma iubeasca.Nu conteaza daca e bogat sau sarac atata timp cat ma iubeste.