| UnSimpluOmFericit a întrebat:

Fetelor ce ati alege intre un barbat gras urat dar dezghetat si indraznet si un barbat musculos cu o greutate ideala si frumos dar timid si inchis?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu fetele aleg ceea ce le atrage si ceea ce le atrage e ceva involuntar., de parca tu alegi cand sa isi foame, sete, erectie etc.

| Freya1 a răspuns:

Unul normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fata, dar iti pot spune ca intrebarea nu prea are sens. Noi nu ne indragostim de anumite parti ale unei structuri, ci de om in sine si pana nu-l vedem, nu-l auzim, nu-l mirosim, nimeni nu poate spune pe cine prefera.

| Supicadepui a răspuns:

Nu ai luat in calcul posibilitatea ca acel baiat gras si urat sa se transforme intr-un tip super dragut, d.p.d.v fizic, iar celalat intr-un tip mai putin dragut, iar personalitatile lor sa ramana aceleasi. Daca ar fi sa aleg un tip, m-as alege pe mine in varianta masculina.

| Albastric286albastric a răspuns:

Cred ca nici unul, viața de forver aluna este mai bunasmug