| User252426 a întrebat:

Fetelor ce ați face dacă aș avea 100 milioane euroi?

Răspuns Câştigător
| oglindasultanului a răspuns:

Mi-as cumpara 3 casute mici ( Una in Irlanda de Nord, Una in Spanis si una in Grecia) - toate pe malul marii sau oceanului. As infiinta un adapost pentru animale batrane sau infirme unde sa fie ingrijite pana la sfarsitul vietii. As creea niste burse de studii care sa acopere
cazarea, mancare, transport, carti, taxe de scolarizare etc pentru persoane dezavantajate: cei din centre de plasament, mame singure, persone cu dizabilitati. Bursa ar acoperii si un an, doi dupa ce termina studiile pana isi gasesc de munca si se pun pe picioare. As dona unor organizatii in care chiar cred si care fac lucruri extraordinare. Atat. In rest as merge in continuare la serviciu, as conduce aceelasi masina si as purta aceelasi haine.

| mihai69 a răspuns (pentru oglindasultanului):

Era vorba dacă ar avea el, nu tu...

| Eireann a răspuns (pentru mihai69):

Atunci intrebarea nu are sens. Daca are el sa fie sabatos, nu ma afecteaza cu nimic.

| User252426 explică (pentru oglindasultanului):

Felicitări

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da' de ce ar trebui să facă musai ceva?!? Ce crezi că numa' tu ai bani?!?
Oricum, degeaba îi ai, dacă n-ai și minte...

| oglindasultanului a răspuns:

Daca ai avea tu, eu te-as evita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-aș toca și aș face piure.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as trezi din somn

| isemilia a răspuns:

Te-aș felicita (dacă i-ai făcut în mod cinstit, desigur), presupun?!

| SociopatuI a răspuns:

Ar investii in fabricarea unui robot 1:1 cu barbatul dar care sa aiba un penis care sa le ofere orgasm la fiecare partida.

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

L as exporta pe Marius in Tahiti sa scap de el odata si de restul dau un party cu toata lumea

| Szekszinator a răspuns:

M-as face baiat, e naspa sa fi fata

| RAY a răspuns (pentru Szekszinator):

De ce e naspa? Deschizi craci ai paradisul