| TheGosthSniper a întrebat:

Fetelor, ce ati face daca un baiat pe care il placeti v-ar spune ca el de la viata te vrea pe tine? Dau funda la cel mai sincer raspuns

Răspuns Câştigător
| TinaDeea a răspuns:

Bunăăă, s-ar putea să te placă şi el happy. Puteţi să vă întâlniţi zilele viitoare şi să vorbiţi despre asta happy. S-ar putea să iasă o relaţie de aici happy. Succes.

Sper că te-am ajutat. Ai grijă de tine. O seară bună în continuare şi Paşte Fericit happy!

3 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Daca un baiat de care iti place iti zice ca te vrea numai pe tine ar fi cea mai senzationala veste si ceacenu se poate spune i civinte dar aici este un dar si inca unul MAREEEEE... a zis si a si simti aceste sentimente pentru acea fata da atunci iese garantat o relatie dar daca baiatul alfa ca il placi si vrea sa profite de tine poate sa iti promita marea si sarea numai sacastie ceva de tine si atunci vestea nu mai e asa senzationala. a zice si a face sunt 2 lucruri diferite.

| horansgang a răspuns:

Oh, doamne! ar fi, să zicem, un vis împlinit. adică vom forma un cuplu şi dacă va merge între noi vom rămâne împreună, dacă nu merge, atunci chiar dacă vreau sa nu, o să trec mai departe.

| baTTLe4uTr a răspuns:

Si cum sti tu care e cel mai sincer raspuns? Ai vreun sincerometru?