| dulaul a întrebat:

Fetelor ce ati prefera la un baiat? in legatura cu tot ce vreti de la un baiat!

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna! Pentru mine, baiatul ideal, pe langa fizicul lui (nu spun sa arate ca cine stie ce vedeta dar totusi sa fie ingrijit si dragut ) ar trebui sa fie sincer din orice privinta, educat, inteligent.Cum spuneam, fizicul lui conteaza intr-o anumita masura, sa nu fie urat ca sa nu ma pot uitalaughing. Si ...chiar asa, unde gasesti unul frumos, inteligent, sincer, fara sa te insele!?

| dulaul explică (pentru PamfleticaTotHellenne):

Se gasesc acesti baieti dar mai greu caci un baiat cum vrei tu sta cu alti mai altfel care il influenteaza!

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru dulaul):

Ai mare, mare dreptate!

| dulaul explică (pentru PamfleticaTotHellenne):

Multumesc!

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru dulaul):

Multumesc si eu pentru fundita!

| AlbertSeby a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Scuze stiu ca intrebarea asta e pentru fete dar nu am putut sa ma abtin.Deci daca vrei sa gasesti unul cum ai zis frumos, educat, sincer fara sa te insele sa vii la minewinking

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru AlbertSeby):

Nu inteleg, raspunsul este unul ironic, nu!?

| AlbertSeby a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Da este ironic dar intr-un fel si serios

18 răspunsuri:
| alabalaportocalala a răspuns:

Am venit si eu p'aici sa ma documentez thinkinglaughing

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Ei bine pentru mine aspectul fizic are mai putin importanta.As prefera totusi baietii ceva mai inalti decat mine,, nu conteaza culoarea parului sau a ochilor dar sa se comporte cu respect fata de parintii mei, sa se comporte frumos cu sora mea, sa iubeasca natura si animalele.Sa nu fie prea gelos si nici posesiv .....sa ma inteleaga.Sa fie un baiat sufletist si sensibil.Nu conteaza daca traieste la casa sau la bloc si nu conteaza averea.As vrea pe cineva care sa ma iubeasca sincer si sa nu ma minta, sa nu isi bata joc de sentimentele mele

| LostInBubble a răspuns:

Caut ceva in mod special la baieti.
Libertatea.

| printesatha69 a răspuns:

Ti-l descriu asa cum mi-l imaginez eu:blond,ochii albastrii, sa se poarte frumos, sa avem macar un lucru in comun, sa-i placa sa mearga pe jos, dar sa aiba si carnet si o masina decapotbila....sunt cam pretentioasa?

| dulaul explică (pentru printesatha69):

Cu masina daaaa dar in rest nu prea!

| printesatha69 a răspuns (pentru dulaul):

Multumesc,stiu visez la un astfel de baiat de la 8 ani de cand l-am vazut pe Zack Efron in High School Musical

| gabby269 a răspuns:

Sa fie destept, educat si foarte glumet, si...ca aspect fizic, cat mai marelaughing

| adriang95 a răspuns (pentru gabby269):

Ce sa fie cat mai mare?

| gabby269 a răspuns (pentru adriang95):

Iubitul meu are 1.95 si 90 de kg, deci cam atat, sau mai mare love struck

| Morphetamineee a răspuns:

Primul lucru la care ma uit la un baiat e sa fie frumos, binefacut happy ( In stilul meu, adica cu parul mare asa ca Alex Evans si cu fata inocenta ). Pare cam narcisist dar citeste in continuare. Apoi mas uita la el daca e amuzant, sarcastic. Pentru ca trebuie sami aduca zambetul pe buze daca sunt suparata tongue. Sa nu se dea la alte fete daca place deja pe una... Sa nu fie prea gelos sau sa fie obsedat sa starneasca gelozie. Sa fie cald, si sa ma imbratiseze mult happy. Si sa nu-i fie frica sa arate prietenilor lui daca are o iubita... ^^. Cam dupa asta ma uit eu. Nustiu de alte fete happy. Dar asta sunt eu. Sper sa te ajute ^^.

| Stratulat_Iuliana_1991 a răspuns:

Sa fie frumusel, ingrijit, inteligent, tandru