| kmycj a întrebat:

Fetelor, ce credeti ca e in neregula cu mine?!
Ultimul meu ciclu a fost pe 6 ianuarie, azi suntem in 9 februarie, 2 teste barza ambele negative, RACITA CRED CA AS PUTEA FI SAU CHIAR SA AM O INFECTIE(antibiotice), simptome de insarcinata ar fi :ceva ameteli, sani umflati, somnolenta pofta de mancare, nervozitate, dar si dureri ca si cum as fi pe ciclu, NU STIU CE SA MAI CRED, help pls.

2 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Multe dintre bolile noastre vin de la psihic...
Ar trebui sa te linistesti in primul rand... Daca esti atat de ingrijorata ar trebui sa mergi la medic si sa vezi ce-ti spune el. Ciclu se intampla sa se mai deregleze... din mai multe motive... Simptomele ca ai fi insarcinata... le-ai citit de prea multe ori, t-i le autoinduci!
Daca vrei sa clarifici foarte bine situatia in care te afli, du-te la un medic. El este capabil sa-ti dea un raspuns corect la intrebarea "Ce se intampla cu tine". Multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In caz de ciclu abundent cu cheaguri si dereglari de ciclu Cretisoara.(Ceai sau picaturi)