| Ando1dul a întrebat:

Fetelor ce credeti un barbat(urat) cu o masina smechera si multi bani atrage mai multe fete decat un tip calumea dar cu mai putini bani.

Răspuns Câştigător
| Patrăţel a răspuns:

Dragul meu,băiatul ăla urât,cu maşină şmecheră şi cu mulţi bani atrage femei e aceeasi speţă.Nu poţi să spui că o femeie calumea, care se respectă ar sta cu genul ăsta de bărbat. Ştii cum e: cine se aseamăna, se adună.Nu mă interesează banii unui bărbat atâta timp cât stau cu el fiindcă îl iubesc, şi nu pentru partea financiară. Toate punctele merg pentru băiatul de treabă, care ştie să se comporte, chiar daca nu e blindat de bani.

O zi bună! happy

| adriang95 a răspuns (pentru Patrăţel):

Și cate femei tinere se mai respectă in ziua de azi? (în procente, te rog...)

Răspuns utilizator avertizat
| Patrăţel a răspuns (pentru claudiu2386):

Doamne! Sincer,m-ai lăsat cu gura căscată.Pur şi simplu suntem invadaţi de piţipoancele astea! straight face Şi da, chiar bărbaţii sunt de vină că încurajeză genul ăsta de femei! Câte fete bune nu s-au transformat in scorpii din cauza lor? Findcă n-au fost în stare să le trateze corect şi le lăsat pentru prima t***ă? Câte dintre ele nu se simt descurajate când văd piţipoance cu fuste scurte si mulate, şi cu botox în buze, mai senzuale decât ele fiindcă toţi se uită la ele, si nu la fata modestă! Se consideră urâte şi se schimbă doar pentru a fi şi ele plăcute! Şi se mai întreabă lumea de ce nu mai sunt fete bune. Uite din acest motiv.Aşa e peste tot pe stradă! straight face

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru Patrăţel):

Foamea Patrăţel, foamea.
Nu stii ce inseamna sa traiesti dintr-un salariu mizerabil in Romania. Cand, cu facultate si master castigi maxim 15 milioane, si numai intretinerea + apa si curentul bat lejer 8-9 milioane iarna. Ia sa te vad, de unde mai ai tu bani de haine, de unde mai ai bani de iesit cu prietenii, de unde mai ai bani de mancare...
Voi vorbiti acum ca sunteti crescute-n puf, n-ati trait saracie si nu stiti ce inseamna sa calculezi fiecare banut. Cand esti pe picioarele tale, nu-ti permiti luxul sa te uiti doar la frumusete, si la tipul de persoana... Dragostea se duce in 2-3 ani si intervine monotonia, dar burta ramane goalawinking

Asa ca, nu mai vorbiti voi ca alegeti baiatul care stie sa se poarte, ca purtatul lui frumos nu tine nici de frig si nici de sete. Voi de fapt cautati baiatul cu bani, care stie sa se poarte rolling on the floor

35 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In majoritatea cazurilor asa e

| Paulla a răspuns:

Aproape toate fetele pe care le cunosc ar alege a doua variantă, nu ştiu ce creaturi cunoaşteţi voi...

| TheUnForgiveN a răspuns:

Da.

| Rumi a răspuns:

Pe fetele fitoase, maneliste, care stau dupa barbati pentru bani, normal ca da. Dar daca e o fata calumea pentru care iubirea nu inseamna bani atunci nu. Insa nu mai sunt chiar atatea fete calumea.

| akka4 a răspuns:

Sti, de regula cam toate ar opta pentru prima variantawinking bine nu toate dar 97% sigurwinking

| Ella3133 a răspuns:

Eu personal aleg varianta a 2`a, mai repede prefer sa arate bine decat banii lui chatterbox

| IMC90 a răspuns (pentru Ella3133):

Asta zici acum, cand mami si tati iti dau papa, iti fac mofturile te imbraca si iti dau bani de mers la film.
Ia sa vezi cand oi fi pe picioarele tale, si oi purta aceeasi pereche de pantofi vara/iarna colectia ''all season'' daca nu te mai intereseaza banii;)

Desigur, eu am bani, casa si masina... si sunt si frumos foc :->
Sunt combinatia fatala, arwwww

| Ella3133 a răspuns (pentru IMC90):

Vai modestia asta...
acum depinde ce inseamna pe "planeta " ta frumoswinking

| Patrăţel a răspuns (pentru IMC90):

Si crezi ca daca esti ''frumos foc'' si esti un mitocan o sa gasesti si vreo fata care sa te iubeasca? raised eyebrows

P.S: Imi place ca esti modest! big grin

| IMC90 a răspuns (pentru Ella3133):

O, crede-ma, am fost modest laughing

| Ella3133 a răspuns (pentru Patrăţel):

O sa se gasesasca vre una care sa-l ia cel putin pentru "banii " luirolling on the floor

| Ella3133 a răspuns (pentru IMC90):

Cre'carolling on the floor

| Ella3133 a răspuns (pentru IMC90):

Asa si ce propui?=]]

| IMC90 a răspuns (pentru Ella3133):

Sa facem sex salbaticbatting eyelashes

| Ella3133 a răspuns (pentru IMC90):

Stai p'aproaoperolling on the floor

| IMC90 a răspuns (pentru Ella3133):

Te aduc la mine cu avionul meu privat :X
O sa fim nedespartiti, o sa ne iubim la lumina lumanarii si vom deschide o sticla de sampanie autentica si scumpa.
Apoi, vom asculta muzica romantica si vom depana amintiri :X:X:X

| Ella3133 a răspuns (pentru IMC90):

Am rau de inaltime, cum facem?laughing)

| IMC90 a răspuns (pentru Ella3133):

Gandeste-te la mine si-ti va trecewinking Omniprezenta mea vindeca tothee hee

| Ella3133 a răspuns (pentru IMC90):

O vai, nu o sa mearga laughing)

| IMC90 a răspuns (pentru Ella3133):

Atunci vin eu la tinebatting eyelashes

| Ella3133 a răspuns (pentru IMC90):

N'ai decat

| IMC90 a răspuns (pentru Ella3133):

Ok, dar cu ce ma servesti? happy

| Ella3133 a răspuns (pentru IMC90):

Clatitesmug
am facut azi blushing

| IMC90 a răspuns (pentru Ella3133):

Merge laughing

| Ella3133 a răspuns (pentru IMC90):

Sa stii ca`s bune laughing

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Desigur,a doua varianta fiindca pe mine nu ma intereseaza banii.Pur si simplu, pentru mine conteaza omul nu averea lui pentru ca cu el voi fi nu cu banii lui

| VampireBlood a răspuns:

Eu nu merg cu masina si banii de mana pe strada! Deci mai bine un tip calumea(frumos)

| ShadowGhost a răspuns:

Fetele care se combina cu baieti urati dar cu un statut social ridicat se numesc pitipoance.Sunt la misto cu ei.Vor numai bani.Mie imi plac baieti inalti, draguti, nu ma intereseaza bani, vreau sa am incredere in el.Conteaza ce ai in suflet, nu sa ai bani, bani se duc repede.

| annnamarya a răspuns:

Depinde ce gen de persoana este big grin