| dydy22 a întrebat:

Fetelor ce faceti de valentine's day, si care ati fi vrut sa aveti pe cineva de valentine's day,

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Valentine's day o sa visez frumos cu ochii deschisi.Cam atat am de facut deocamdatabig grin

15 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Nu stiu sigur ce o sa fac... poate merg cu iubi pe undeva. si mai am si eu ceva in minte. vedem noi...love struck

| albastrel a răspuns:

Eu am pe cineva de V ' day's si vom face la fel ca in fiecare an... ziua hoinarim prin oras in cautare de cadouri si seara vom merge in club!big grin La multi ani tuturor indragostitilor!

| madutza_ubytzik a răspuns:

De valentine's day o sa merg cu iubitul la ballul indragostitilor ce se organizeaza la scoala iar ziua o sa stau prin oras... bineintelesw cu iubitul meu! distractie placuta tuturor!

| Crs a răspuns:

Eu nu am pe nimeni, asa ca nu cred ca voi face mare lucru. Dar, avand in vedere faptul ca am niste prieteni minunati, voi iesi in oras cu ei, vom iesii cu totii,hee hee. :* Sau cine stie laughing poate ca pana de valentine`s day imi voi gasi jumatatea laughing laughing

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Cu prietenul}. in oras, la un film, suntem impreuna si asta e tot ce conteaza! cadouri chestii din genul asta... tu?

| lavyBandB a răspuns:

Hmmm.pai momentan sunt single. Daa nu voi fi cu cineva merg la patinoar cu niste colege iar daca voi fi cu baiatul care-mi place mai nou...nu stiu ce voi facebig grin

| myworldis5784 a răspuns:

Am pe cineva si ii pregatesc o surpriza speciala. 365 de motive pentru care sunt cu el

| Andreeagen a răspuns:

Ma uit la televizor unde peste tot o sa dau peste marea zi de valentine's day ca de de dragobete nu a auzit nimeni.

| asdgfhresry a răspuns:

Pai cred ca o sa ma duc la concert cu prietenele, si poate gasesc un baiat ca sa ma apere de golani, sau chiar sa ma intampinesmug devil, apoi o sa dorm la o prietena

| SlobodLaGura a răspuns:

Multe domnisoare singure aici, nu-i bine deloc fetelor, luati masuri! Cautati-va Valentinul!
ps: asa ma mai cheama!

| aisha01eu a răspuns:

Eu sunt singura, dar sper sa nu mai fiu pana atunci sad. Stau acasa si-mi plang de mila cred laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr mine valentine`s day nu este decat o zi ca oricare alta...nici macar nu este sarbatoarea noastra, ci este prelucrata ca da bine la micii comercianti. daca vreau sa ii ofer un cadou sau sa ii spun ca il iubesc, o pot face in fiecare zi. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi zici terog un text intitulat la sanius la care sa fie si linie de dialog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie o alta zii frumoasa alaturi de ingerasul meu.in fiecare zi e Valentine`s day cand iubesti!

| angel_7497 a răspuns:

Eu am pe cineva! care va fi cu mine in acesta zi!
nu stiu. probabil v-om sta toata ziua impreuna.
cel mai frumos pn mine!
Il iubesc.