| anonim32104333 a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți despre un băiat căruia îi place ca o fată să nu se spele prea des, motivul fiind că el preferă ca fata să miroasă natural, aceasta fiind o preferință a lui? De exemplu, dacă partenerul vostru v-ar spune să vă spălați mai rar, o dată la 4-5 zile pentru că lui îi place ca voi să mirosiți discret a natural, a transpirație și puțin și în zona intimă. I-ați respecta dorința partenerului?

3 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Nu ai cum să nu te speli la fofo 5 zile. Nu ar mirosi deloc discret şi plăcut laughing

| EmanuelKant a răspuns:

Daca tie mirosul de transpiratie statuta 5 zile ti se pare natural esti dus rau.

| Enertx a răspuns:

Esti un dubios.