| Martin22 a întrebat:

Fetelor, ce simțiți dacă faceți sex cu un băiat pentru care nu aveți sentimente? Ați simți plăcere dacă ați face asta cu cineva pentru care nu simțiți atracție? Știu că veți spune că voi nu ați face sex cu un băiat dacă nu ați fi atrase de el, dar să presupunem că, într-o împrejurare ați face asta din diverse motive(interes etc)... Aștept răspuns happy

5 răspunsuri:
| BlyeeetAK47 a răspuns:

Simt cum le intra o teapa in ele... mai ales daca trage ala o besina, teava de esapament laughing laughing

| Li200La a răspuns:

Sexul e trupesc. Dacă e bun la pat nu contează dacă îl iubesc. Degeaba îl iubesc și el nu el bun la pat, nu o sa fie nicio atracție

| RAY a răspuns (pentru Li200La):

Deci degeaba il iubesti daca nu e bun la pat il lasi?

| Li200La a răspuns (pentru RAY):

Nu neapărat. Eu vorbeam strict de ce e în pat. Dar Intr-adevar sunt șanse sa se întâmple asta. Plus ca sigur i as reproșa asta la fiecare cearta și ne am despărți

| RAY a răspuns (pentru Li200La):

Bun la pat inseamna doar penetrare vaginala?