| fddfdffdfdfdfff a întrebat:

Fetelor, dacă ați face sex cu un băiat de care nu sunteți atrase, ați simți vreo plăcere? Ce simte o femeie care face sex cu un bărbat față de care nu are sentimente?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de la caz la caz. Depinde de motivatia pe care o are din moment ce a acceptat sa intretina acea ''corvoada''. big grin

| sofisis a răspuns:

Pentru ca situatia asta sa existe trebuie fie ca ea sa fie dama de companie si practic sa presteze un serviciu, fie sa existe o relatie strict din interes. In primul caz, cred ca deja nu mai simt nimic...nici placere, nici scarba, nici nimic. E ceva ce fac mecanic.
In al doilea caz probabil ca repulsie dar o reprima de dragul beneficiilor materiale.

| Adda2216 a răspuns:

Se simte prost chiar foarte prost și crede ca ce a făcut e o mare prostie