| Sebastian98 a întrebat:

Fetelor ce simtiti de fapt cand faceti sex? Sa lamurim odata asta. id messi_gabi25@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| AllePuffu a răspuns:

Placere, ce *** sa simti?laughing

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti sa pui frate o asemenea intrebare?

| Xenya a răspuns:

Ce varsta ai?

| Sebastian98 explică (pentru Xenya):

15 dc?

| Xenya a răspuns (pentru Xenya):

Esti prea mic pentru o astfel de intrebare si pentru un raspuns la intrebarea ta.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Neterminatule.

| 7639781254 a răspuns:

N-ai cum sa intelegi din moment ce esti baiat. Nu stiu de ce insisti atat. Fa-ti o schimbare de sex si o sa afli ce simtim.

| SammiSchüler a răspuns:

Ai simtit vreodata o bormasina cu un sunet dulce de ciocolata alba cu migdale care se scurge in timp ce ingerii canta la harpa pentru imparatii romani cand acestia erau hraniti de gagici cu stuguri? daca nu, nu prea ai cum sa intelegi, scuze =(
(http://ask.fm/xmisstake :D)

| Oița007 a răspuns:

Mori!

| cappytempo a răspuns:

Eu ma simt ca o oitza barsana happy

| Sebastian98 explică:

Am 15 ani pentru cei care vor sa stie.