| Anonimalex6996 a întrebat:

Fetelor, ce va atrage sa va îmbrăcați așa provocator pe strada? Uneori chiar de la vârste fragede...

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Doar pitipoancele si femeile vulgare se imbraca provocator pe strada, evident pentru a atrage barabtii sau clientela.

14 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Fetele sunt construite biologic diferit de barbati, deci ele nu simt acelasi lucru cand vad un baiat dezbracat asa ca nu inteleg ce simte un barbat cand vede o fata sa, ele devin atrase fizic prin atingeri nu prin simpla privire.
Se imbraca asa de fraiere, cand vad sclipiea acea in ochii barbatilor se gandesc ca sunt pe cale sa se indragosteasca de ele nu doar sa faca sex cu ele.

| Anonimalex6996 explică (pentru ania):

Dar totusi nu se gandesc ca isi expun ce nu ar trebui? Eu ca bărbat as prefera sa descopăr corpul, nu sa fie vizibil pentru oricine

| Mosotti a răspuns (pentru ania):

Nu cand vad un barbat dezbracat, dar cand vad un barbat cu figura f atractiva, simt foarte puternica atractie.
Daca il mai vad si dezbracat si are corp lucrat, e si mai si.

Si ca dovada, multe fete se uita si au grija ca barbatul ala sa le remarce, se uita inainte sa fie atinse, doar prin simpla privire se simt atrase sau nu.
Asa ca se uita frumos la ei, se simte ca aia il place pe ala.
Si abia dupa aia cand si el o place, si se cupleaza, vin si atingerile.

| Mosotti a răspuns (pentru Anonimalex6996):

Pai ce nu ar trebui sa expuna? Ca orice expune e okey de vazut daca vrei sa atragi parteneri de sex opus!
Oricum la barbati e de ajuns sa-ti vada figura, si daca e atractiva, atragi fetele ca un aspirator de mare putere.
Daca mai vede si corpul frumos si ingrijit la sala, e mai bine.
Si e bine sa se vada si ala, ca atractia sa fie mai mare, si sa vina ele la tine la o adica.

| Mosotti a răspuns:

Pai nu e clar de ce se imbraca provocator? Ca sa atrage parteneri cat mai frumosi si mai okey si pe celelalte ramuri.
Sa se faca cat mai atractive.

| Goete a răspuns:

Le atrage sa vada cum le curg balele la baieti dupa ele

| Anonimalex6996 explică (pentru Goete):

Da, dar și cand cineva le baga in seama fac pe sfintele laughing)

| Goete a răspuns (pentru Anonimalex6996):

Asa sunt ele, sfinte. happy

| Mosotti a răspuns (pentru Anonimalex6996):

Fac pe sfintele cu aia pe care nu ii plac ca sa ii tina la distanta si sa le taie orice speranta, ca, cu aia pe care-i plac sa vezi tu ce nesfinte sunt si abia asteapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă îmbrac provocator. Nu-mi place s-atrag atenția prin piele la vedere.

| alexandradlr a răspuns:

Nu toate se îmbracă provocator

| Anonimalex6996 explică:

Da, dar serios...mai ales prin licee, vezi tot mai scurte hainele, mulate...

| Anonimalex6996 explică:

Voi credeti ca fetele care se îmbracă provocator si mai mult dezbrăcate, chiar si de 14-15 ani....mai sunt așa cuminți?

| Mosotti a răspuns (pentru Anonimalex6996):

Pai nici nu trebuie sa fie cuminti, o fata cu minte, stie ca nu e neaparat o fala sa fie cuminte, ca alea cu minte isi traiesc viata mult mai intens si de mai devreme ca celelalte carora oricum nu le face nimeni statuie.