| RAY a întrebat:

Fetelor ce va determina sa bagati un baiat in friendzone?

Răspuns Câştigător
| deadhoe a răspuns:

În primul rând aspectul fizic. Dar oricum eu îi bag pe toți pentru că nu-mi convine personalitatea nimănui.
Pentru mine un băiat ideal ar fi așa: să-mi placă cum arată și să fie misterios, să nu aducă în discuții religia/sensul vieții de exemplu, că s-ar putea să-l contrazic și să-mi dispară atracția pentru el. Vreau să fie ateu și nihilist.
Pretențiile astea laughing

45 răspunsuri:
| RAY explică (pentru PrintesaGumitaa):

Aspectul fizic, nu ai ce vorbi cu ea, e proasta

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Femeia care e apreciata si primeste atentie din mai multe parti, nu-i mai ajungi la nasul ei, daca neaga faptul ca nu ii place sa fie complimentata de oricine, minte cu zambetul pe buze.

Pe femeie trebuie s-o intuiesti, sa incerci ce ar vrea sa zica, sa faci magie ca s-o intelegi ))))

| anamaria82726 a răspuns:

Eu fac asta cand tin la prietenie cu el sau daca il cunosc de prea mult timp fiindca daca ne von desparti nu vom mai vorbi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nimeni nu se indragosteste de unul pe care doar coma il tine departe de TPU.

Funny cuz it's true.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

In primul rand eu nu caut iubita doar eram curios, si al doilea rand voiam sa citesc pareri atat, TPU e pasiunea mea

| RAY explică (pentru deadhoe):

Imagineaza-ti o intalnire cu Steregoi, in care isi spune ca Dumnezeu a folosit papusi cu mini boxe pe post de sarpe vorbitor )))))))))))

| RAY explică (pentru Drimmero):

Doamne da complicate sunt fetele astea, dai bacul de fiecare cand te vezi cu vreuna sau faci rost de ceva euro si te rezolvi simplu, rapid

| deadhoe a răspuns:

Tu chiar mi-ai dat funditarolling on the floor

| RAY explică (pentru deadhoe):

Yes, poate ma inviti in oras la o bere sa discutam despre ateism si nihilism la batranete pana atunci desvirginez crestinele

| deadhoe a răspuns (pentru RAY):

Te invit

| RAY explică (pentru deadhoe):

Vezi ca eu nu uit

| AlwaysNdForever a răspuns:

Am bagat pe cineva la un moment dat in friendzone. Mai tarziu dovedindu-se un ratat fara coloana vertebrala. Deci bine am facut.

| RAY explică (pentru AlwaysNdForever):

Tu vreai un barbat hotarat?

| annempx a răspuns:

Personalitatea și aspectul fizic happy

| RAY explică (pentru annempx):

Peste ce ai putea trece intre Personalitate vs aspect fizic?