| RAY a întrebat:

Cum decideti voi fetelor cand bagati un baiat in zona prieteniei?

9 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

N-am "zona" aia daca vrei acolo sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când văd că-i fraier sau are defecte nasoale.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Fizicul nu conteaza?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Degeaba e frumos dacă e fraier.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect. Doar frumusetea ajuta doar pentru aventura, nu si pentru o rel serioasa. Frumusetea e proba eliminatorie pentru o relatie, dar nu ajunge pentru o relatie serioasa. Caste sper sa nu te superi ca spun, dar vad ca ai o figura de om cam dur, asa e? Observ bine?

| Swae a răspuns:

Din start il vreau ca prieten de obicei.
Au mai fost si cazuri in care am fost interesata la modul romantic de el dar nu mi-a placut ceva in comportamentul lui si am preferat sa ramanem doar amici.

| RAY explică (pentru Swae):

Esti asexuala?

| Swae a răspuns (pentru RAY):

Poftim?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Nu e asexuala, din start ca prieten daca nu-l vede la figura pe net probabil, ca daca ii place, automat in 10 secunde din start il place ca iubit. Dupa aia vede daca e fraier, nefraier, daca are caracter sau nu are, ca astea oricum le analizeaza si daca il ia doar ca amic si atat.