| anonim_4396 a întrebat:

Baieti,pe voi ce va impresioneaza la o fata, in afara de aspectul fizic, ce subiecte abordati?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti retardatii din jurul meu rad de mine pentru ca eu zic ca la o fata nu conteaza numai exteriorul ci si sufletul si ei cica "ce ma, tu te fu*i cu sufletul ei". Ma impresioneaza fetele care imi zambesc dragastos, care au lucruri in comun cu mine care sunt putin mai timide si totusi foarte vorbarete, care...nu stiu...nu prea am intalnit astfel de fete.

P.S: Imi place avatarul tau, din pacate exprima un mare adevar.

| Loredana_4143 a răspuns (pentru anonim_4396):

Descrierea ta mi se cam potriveste,dupa cum imi vezi avatarul sunt o fire foarte vulcanica, insa in preajma celui iubit ma pierd, am un zambet aparte pe buze si o sclipire in ochi, inima imi bate foarte, foarte tare.Si da recunosc, sunt cam geloasa, sau nu geloasa, posesiva!puppy dog eyes

| anonim_4396 explică (pentru Loredana_4143):

E bine!big grin, totusi trebuie sa ai grija sa nu exagerezi cu posesivitatea ca s-ar putea sa nu ii placa.
Ah, ce mi-as dori si eu o fata care sa fie geloasa cand ma vede cu altcineva si sa zica "asta e cretu' meu"...vise.

| Loredana_4143 a răspuns (pentru anonim_4396):

You'll never know!happy

| anonim_4396 explică (pentru Loredana_4143):

Mda.

14 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Mă impresionează simțul umorului ascuțit ca o lamă de cuțit.

| Loredana_4143 a răspuns (pentru Dariusuu):

...E un punct de vedere...happy

| Dariusuu a răspuns (pentru Loredana_4143):

Dar pe tine ce te impresionează la un băiat?

| Loredana_4143 a răspuns (pentru Dariusuu):

Ma impresioneaza daca e tandru,nu zic ca trebuie sa arate asta din prima,sa-mi acorde atentie, sa-mi zambeasca atunci cand ma vede si, la fel ca si tine, sa aiba simtul umorului, sa stie sa guste o gluma.Si imi mai place cand tace si se uita in ochii mei.happy

| Dariusuu a răspuns (pentru Loredana_4143):

Adevărul este că puține fete mă pot impresiona în ziua de azi, lăsând de-o parte modestia, e stricată rău generația asta, nu Loredana?

| Loredana_4143 a răspuns (pentru Dariusuu):

In general da, sunt si exceptii(geeeenlaughing), dar chiar ca sunt cam prea multe panarame!laughing

| Unlocked a răspuns:

Eu as vrea sa fie sincera, geloasa si sa ma iubeasca asa cum sunt big grin.

| Loredana_4143 a răspuns (pentru Unlocked):

De ce geloasa?batting eyelashesChiar m-ar interesa sa stiu de ce un baiat ar placea o fata geloasa.blushing

| Unlocked a răspuns (pentru Loredana_4143):

Poi asa imi demonstreaza ca ma iubeste, tine la mine si nu vrea sa ma piarda big grin.

| marian9313 a răspuns:

Adic eu prefer o fata sa ma sacaie intruna sa ma intrebe tot timpul ce fac si chestii de genu, imi place asta la nebunie laughing.