| erfweeagedg a întrebat:

Fetelor, ce vă plac vouă: băieții care au vicii, cei care consumă alcool, fumează, fac ilegalități mai pe scurt golănași, sau băieții cuminți, timizi și cu bun simț?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De parca noua alea curve dar frumoase nu ne plac

| Necunoscut112 a răspuns:

Nici ăia, nici ăia. Viaţa nu e albă sau neagră. Există multe alte nuanţe. Aşa şi cu bărbaţii, există foarte multe tipologii. E pueril să crezi că bărbaţii sunt ori goloni, ori timizi.

| Mada1920 a răspuns:

Nu imi plac nici baietii timizi dar nici cei care sunt golani cu vicii. Sa fie un baiat care sa stie sa se comporte atat cu mine cat si in societate sa nu fie nici pampalau sa fie calcat in picioare de cei din jur dar nici sa fie batausul strazii.

| MaTeOGG a răspuns:

Sunt baiat! Dar denysse94 a zis bine. Poate exista un baiat care e super timid, dar fumeaza si bea ( doar un ex ). Eu sincer sunt genul Caruia ii plac senzatiile tari, nu fumeaza/bea ( nici pe viitor nu planuiesc ) gamer, vorbaret, nu prea vrea bataie si mai bine se insulta, isi cere scuze si gata. Nu sunt timid deloc, nu imi place sa stau locului si nu refuz o plimbare. Etc, etc., in fine, fiecarei fete ii place un anumit tip de baiat, si vice-versa.