| [CiUcAlAtA]-[AeRata] a întrebat:

Deci fetelor ce va place cel mai mult la un baiat?
Sau baietii ce va place cel mai mult la o fata?
Si cum ar trebui sa fie prietena/ul ideeal pentru voi?

Răspuns Câştigător
| carmi_6480 a răspuns:

Pai daca m-ar iubi ar fi ideal, s-ar purta frumos cu mine, m-ar respecta, aspectul fizic nu e prea important insa un corp frumusel, niste ochi frumosi n-ar strica.

11 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Îmi place să fie naturală, ea însăşihappy

| daniDeeDee a răspuns:

Cel mai mult la o fata imi plac buzele love struck

| St!L a răspuns:

Naturaletia ei, sinceritatea ei si nu in ultimul rand simtul umorului.big grin

| Cryssy a răspuns:

Pai iti spun ce imi place la iubitul meu. love struck Imi plac ochii, ador vocea lui, imi place totul. Nu exista perfectiune, deci nu exista un partener ideal. Dar sa zicem cat de cat. Sa ma iubeasca, sa ma respecte, sa fie sincer, sa aiba incredere in mine cum am si eu in el...

| citron a răspuns:

Pai esential este sa ma iubeasca si de aici rezulta automat ca nu-mi va face rau niciodata avand in vedere ca ma iubeste laughing

| Sniper a răspuns:

Iubirea este toata vrajeala omule. Daca iubesti, atunci automat incepe sa-ti placa din ce in ce mai mult de perechea ta.

| Tot.Eu a răspuns:

Sa ma iubeasca si sa aiba incredere in mine. cred ca e cel mai important. bine si sa fie frumos.

| ZuZuAleX a răspuns:

Imi place la un baiat sa stie cum sa se poarte cu fetelewinking

| andriana_;) a răspuns:

Ochii ...si sigur privirea lor. mai ales cand se uita la tine cu o privire patrunzatoare... aaa mor pe loc si sigur aspectul fizic si pe primul loc sufleteul persoanei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am un criteriu. daca mi-a placut de el, mi-a placut pur si simplu. si eu foarte greu ma indragostesc. la mine mereu lucrurile au venit de la sine, nu am pornit cu gandul "gata azi ma indragostesc de asta ca asa vreau eu". nu. atunci cand te ia pe nepregatite e cel mai frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iubi meu e soperrrrrr are aspectul fttt chipes si un abdomen trendi. pentru tine trebuie sa fie si ftttt sincer cu tine ca daca ai aflat ca te-a mintit te cam doare te cunosc prea binewinkingwinking... a ta prietena andreea popppp posyyyyyyyyy:*:*:*:*:*:*