| Ando1dul a întrebat:

Fetelor ce va place sa vorbiti cu un baiat prin mesaje? Ce v-ar placea sa va zica si inca nu va zis?

6 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Da,imi place cand imi spune ce face, imi povesteste chestii amuzante despre prietenii sau colegii lui sau despre el, vorbim despre noi...pana acum, mi-a zis cam tot ce am vrut sa stiu, vorbim chiar si chestii intime(dar suntem impreuna de 3 luni)

| Ando1dul explică:

Ceea ce ai raspuns tu sunt intrebari ca intre amici.Ma refer la o relatie

| AyliN98 a răspuns:

Hey! Mie personal mi-ar placea sa imi spuna lucruri depre el, dar nu intime, sa imi spuna intamplari haioase din viata sa.Ce nu mi-ar placea este sa vorbeasca despre jocuri pe calculator, despre fosta iubita sau despre lucrurile pe care le fac baieti.

| marisela562819202373920 a răspuns (pentru AyliN98):

Asta nici mie nu miar la placea?

| marisela562819202373920 a răspuns:

Imi place de tine, vreau sa ne intalnim la o cafeate iubesc!

| marisela562819202373920 a răspuns:

Imi place de tine, vreau sa ne intalnim la o cafea, te iubesc!