| princess_8434 a întrebat:

Hey fetelor cum trebuie sa fie baiatul perfect in viziunia voastra?

5 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Pai,ar trebuie sa fie inalt( nu exagerat, cam pana in 1, 80), brunet, ochii negri, sa nu fie pletos, sa fie intre plinut si slab(adica potrivit).As vrea sa vorbeasca frumos, sa ma respecte si bineinteles sa ma iubeasca si..sa ma accepte asa cum sunt.

| Ovydiw a răspuns:

Fetele vor un barbat prost, frumos, cu bani, musculos si care sa le iubeasca numai pe ele laughing...
Bineinteles ca e 100% imposibil asa cevawinking

| princess_8434 explică (pentru Ovydiw):

Paii e posibil am intilnit cazuri))

| LolaLollita a răspuns:

Barbatul perfect ma va completa, imi va linisti viata cand e agitata, imi va colora zilele cand sunt monotone, ma va calma cand sunt nervoasa, ma va sustine cand ceilalti nu ma cred in stare.
Din punct de vedere fizic, imi doresc sa fie mai inalt decat mine, sunt o persoane careia ii place sa poarte tocuri. Prefer barbatii sateni/bruneti. Insa niciodata nu se stie cine iti intra in inima si nu mai conteaza nimic legat de aspectul fizic.

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Bună!
La mine, contează foarte mult caracterul.Degeaba e frumos, musculos, da` să aibă un caracter varză!
Logic, depinde si fizicu` da nu atât de mult!
O zi bună în continuare!