| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor cum de va puteti abtine de la a face dragoste (sex) non stop?

18 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Se pare ca nu ai o ocupatie valida in viata de zi cu zi, din moment ce te gandesti la sex toata ziua.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Li se mai face si lor foame, somn, sete, treaba mare, treaba mica, verifica mailu, mai vad o telenovea, scoala, munca, si daca nu stiai mai sunt si alte bucurii in viatahee hee Asta pe langa faptul ca le-ar trebui vreo 10 postasi si barbatii se pare ca sunt mai putini decat femeile devil

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Esti nimfomana, cumva?

nony
| nony a răspuns:

Prietene, pai Palmela si Manuela intrá in concediu? Nu se poate. Fetele ar face ele non-stop, da nu ne tine pe noi jucaria rolling on the floor

| VodkaCoca a răspuns:

Pai eu cu prietenul meu o faceam non stop. numai seara 8-9 numere dim cand ne trezeam 2-3 la amiaza iar cand aveam pauza 2-3 laughing si ne'am potolit ca am dat in ceva probleme de sanatate. si as putea sa zic si aici ca xqm nu ma cunoaste nimeni sper laughing am facut hemoragie pe loc in timp ce o faceam sh am mers la spital sh mi-a zis sa o las mai moale pentru ca se subtziase nu stiu ce.

| Hombre a răspuns:

Non stop? Non sens.

| Silviu591 a răspuns:

Suna`ma

| pisicutsa a răspuns:

N-am ce zice.

| irina_4793 a răspuns:

Mai bine mergi la un psiholog, doar el te poate ajuta.Bafta!happy

| katia a răspuns:

Intr-adevar e foarte interesanta intrebarea ta.Sexul e ca tutunul sau cocaina, cu cat faci mai des cu atat vrei mai mult asa ca limiteaza-te daca nu vrei sa ajungi sa fii sclava sexului!

| Aerosmith a răspuns:

Da. Nimfoman/a...sau nu are ce face.

| noname_1116 a răspuns:

Vai abia astept vara... vreau sa pun fata aia zambitoare da poate ma raporteaza careva

| ruxybelle a răspuns:

Sunt prea mic pentru asta rolling on the floor tongue

| Oanny a răspuns:

Pai sunt deocamdata prea mica pentru asa ceva, in martie implinesc 15 ani totusi incearca sa mai reduci din a face sex la acest subiect semeni cu chuck bass din gossip girl doar ca el se mai poate abtine tias recomda un psiholog daca nu te poti opri

| nenitzu86 a răspuns:

Nu te lua dupa ei. sunt doar invidiosi laughing

| Cristina788 a răspuns:

Pai pur si simplu nu mai faci, sa stii ca nu e bine sa o faci chiar non-stop ca poate sa iti dauneze probleme in sanatate! Tu nu citesti pe net? ia cauta sa vezi ca sexul prea mult dauneaza sanatatii

| UnuDoiTreiPatru a răspuns:

Intreaba-te de ce stau asa de mult fetele la dus. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am numai 8 ani dar stiu destul de multe despre sex inca de la 5 ani!